Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
HabuleMobil UygulamalarAndroidHead Ball 2 › Android İçin Kafa Topu Futbol Oyunu

Head Ball 2 indir

Hemen İndir
Android 4.0.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.50/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.50 / 5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.14
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici
Masomo Gaming
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Mobil Uygulamalar
Head Ball 2
Doğukan
Son güncelleme: 19 Aralık 2017, Salı
Android İçin Kafa Topu Futbol Oyunu

Head Ball 2 (Kafa Topu 2), Kafa Topu 2 gerçek oyunculara karşı mücadele edebileceğiniz online futbol oyunudur. En popüler online futbol oyunlarından olan Kafa Topu oyununun yeni versiyonu.

Android ve iOS telefonunuza ücretsiz olarak indirip online futbol oyununda Süper Güçleri kullanarak, karakterinizi geliştirin ve yeşil sahaların efsanesi olun. Oyunda maç yaparak ve Süper Güçlerini yükselterek ilerlemeye devam ettiğin sürece Deneyim Puanları (DP) kazanacak ve seviye atlayacaksın. Eğer daha fazla maç kazanırsan, daha fazla DP kazanırsınız.

Facebook arkadaşlarınızı davet ederek çok daha eğlenceli futbol oyunu oynamanıza izin evren Kafa Topu 2, grafiksel ve oynanış açısından pek çok yeni özellik ile geliyor. İlk göze çarpan yeniliklerden bahsetmek gerikiyorsa; stadyum ışıklandırması, animasyonlar, oyuncu modellemeleri gibi aklınıza gelebilecek her şey yeniden hazırlanmış ve ortaya çok daha eğlenceli ve doyurucu bir oyun çıkmış. Bu oyunu daha önce oynamayan yoktur sanırım. Yine ilk oyunda olduğu gibi son derece keyif verici olan bu versiyondaki futbol oyununda da efsaneleşmiş futbolcular ile birlikte sahaya inerek rakiplerimizle kapışıyoruz.

Head Ball 2 - Ekran Görüntüleri
Head Ball 2
Head Ball 2
Head Ball 2
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..