Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
HARP Vefa
Ana SayfaOyunlar › HARP Vefa - Fantastik Türk Oyunu

HARP Vefa

Şimdi İndir
Windows Vista ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.50/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.50 / 5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretli
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Vista ve üzeri
Üretici
Harp
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Çanakkale Savaşı öncesini konu alan FPS oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 20 Ekim 2017, Cuma
HARP Vefa
HARP Vefa - 2
HARP Vefa - 3

HARP Vefa, Çanakkale savaşı'nın öncesinde, Osmanlı ordusunda görev yapmış olan iki kahraman askerimizin hikayesini konu alan yerli yapım sürükleyici bir FPS oyunu olarak adlandırılabilir.

Unreal 4 oyun motoru ile yerli bir ekip tarafından geliştirilen Harp Vefa, FPS oyunu türü ile dikkatleri çekiyor. 2 Osmanlı askerlerinin özgürlüğü için mücadele etmemiz gereken oyun, kahramanlarımızın tutuldukları yerden kaçmalarıyla başlıyor. Ardından bize verilecek olan görevleri yerine getirerek düşman askerlerini etkisiz hale getirecek, karşılaşacak olduğumuz çeşitli problem ve bulmacaları çözerek özgürlüğe doğru ilerlemeye çalışacağız. Kaliteli grafikleri ve oynanış hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış oyun Steam üzerinden indirilebiliyor. Oyunumuz bir 'FPS' oyunu olmasına rağmen sizlere; bulmacalar, çözülmesi gereken bir çok problem, hayal gücünüzü zorlayacak ve dikkatinizi test edecek sıradışı ortamlar sunuyor.

Hikaye
Abdullah ve Mehmet Osmanlı İmparatorluğu ordusunda görev yapmış tecrübeli iki askerdir. Katıldıkları bir savaşta esir düşerler. Tutsak olarak götürüldükleri ülkede hayatlarını artık özgürlüklerinden mahrum kalarak sürdürdürmek zorundadırlar. Bu durumu kabullenip hayatlarına devam ederler.Taki bulundukları ülke, devletleri Osmanlı'ya savaş açana kadar.

Hedeflerine ilerlerken karşılarına çıkan sorunları savaş tecrübeleri,zekaları ve becerileri ile çözerken korkuları ile yüzleşmek zorunda kalacaklar.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
HARP Vefa indir : http://www.habule.com/harp-vefa/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..