Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

YouTube'da oyuncak tanıtan 6 yaşındaki Ryan, milyoner oldu

Doğukan tarafından 14 Aralık 2017, Perşembe günü eklendi.
Habule.com Haber YouTube'da oyuncak tanıtan 6 yaşındaki Ryan, milyoner oldu
YouTube'da oyuncak tanıtarak en çok kazananlar listesine girmeyi başaran 6 yaşındaki Ryan, ToysReview adlı kanalı ile ayda yaklaşık 1 milyon dolar kaz
YouTube'da oyuncak tanıtan 6 yaşındaki Ryan, milyoner oldu

YouTube'da oyuncak tanıtarak Forbes'un en çok kazanan YouTube ünlüleri listesine girmeyi başaran 6 yaşındaki Ryan, ToysReview adlı kanalı ile ayda yaklaşık 1 milyon dolar kazanıyor. Forbes dergisi, 6 yaşındaki Ryan için 2017 yılında YouTube kanalının en çok kazanan 8'inci kişi olduğunu açıkladı.

İnternetin en büyük video platformu YouTube'a haftalık olarak yüklediği videolarda oyuncaklarını hediye paketlerinden çıkararan Amerikalı ufaklık, 11 milyon dolar kazandı.

Dünyanın en büyük video platformu YouTube, gençlerin para kazanma aracı olurken bu durum milyonlarca doların kazanıldığı yeni bir mesleğin doğmasına da neden oluyor. 4 yaşındayken ailesine kendi oyuncak değerlendirme videosunu çekmek istediğini söyleyen Ryan, böylece YouTube kanalını başlatmış oluyor. Youtube üzerinde Ryan ToysReview adlı kanalı ile yayına başlayarak kısa bir süre içerisinde 10 milyon aboneye ulaşan Ryan, 2017 yılında 11 milyon dolar gelir elde ettiği açıklandır

Ryan ToysReview kanalının kırılma noktası Temmuz 2015'te viral olan bir video. Ryan'ın kocaman sürpriz bir yumurta açtığı video şimdiye kadar 800 milyondan fazla kez izlenmiş durumda. Sürpriz yumurtadan çıkan 100'ün üzerinde oyuncakla karşılaşan Ryan'ın heyecanı ve gülüşü görülmeye değer. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu sevimli ufaklığın kanalı olan Ryan ToysReview kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz