Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Ana SayfaHaberlerYoutube arka planda müzik dinleme iPhone ve Android

Youtube arka planda müzik dinleme iPhone ve Android

Doğukan tarafından 24 Ekim 2017, Salı günü eklendi.
Habule.com Haber Youtube arka planda müzik dinleme iPhone ve Android
YouTube üzerinde müzik dinlerken telefonu kullanmanın yollarını bu yazımızda anlatacağız.
Youtube arka planda müzik dinleme iPhone ve Android

YouTube'ta müzik dinlerken telefonu kullanmak için neler yapabileceğinizi bu yazımızda anlatmaya çalışıyoruz. İPhone / İpad ve Android cihaz sahiplerinin en büyük sıkıntılarından bir tanesi popüler sosyal medya platformu Youtube'nin uygulamasıyla birlikte arka planda müzik dinleyememek geliyor.

YouTube'ta müzik dinlerken başka bir uygulamayı kullanmaya kalkarsanız müzik dinleyemiyorsunuz. Herkes tarafından şikayet edilen bu özellik Youtube Red uygulaması sayesinde ortadan kalkıyor. Yalnız bu uygulama ücretli olarak mobil mağazalarda yer alıyor. Maalesef geniş bir müzik arşivini içinde barındırmasına karşın kullanıcılar bu konudan çok rahatsız olduğunu dile getiriyorlar.

Hem Android hem de iOS için kesintisiz müzik dinlemek için çözüm yolları bulunuyor. YouTube arka plandayken müzik dinlemeye nasıl devam edebiriz?

Android için youtube arka planda kesintisiz müzik dinleme
Android cihazlarda bu işlem için Chrome web tarayıcısı size yeterli oluyor. YouTube'a girin. Sağ üst köşede bulunan üç nokta işaretli butona tıklayın ve request desktop site yani masaüstü görünümü seçeneğini seçin. Youtube.com sitesine giriş yaparak tıpkı bilgisayarda olduğu gibi YouTube'a arkaplanda kesintisiz olarak oynatarak, müzik dinleme veya diğer işlerinizi yapın.

iOS (iPhone) için youtube arka planda kesintisiz müzik dinleme
iOS (iPhone) için Dolphin isimli web tarayıcıyı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Ardından uygulamayı açıp adres çubuğuna YouTube yazıp siteye girin. Sonra da herhangi bir videoyu açıp başka bir uygulama açın. Daha sonra iPhone ana ekranındayken aşağıdan yukarı doğru ekranda parmağınızı kaydırın ve açılan panelde play butonuna basın. İşte hepsi bu. Artık YouTube'u arka planda müzik dinleme keyfini yaşayabiliyorsunuz.

Gerekli uygulamaları indirin.
Dolphin (Android ve iOS) : http://www.habule.com/dolphin-browser/
Google Chrome (Android ve iOS) : http://www.habule.com/google-chrome-mobil/


Bunlarla da İlgilenebilirsiniz