Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Yerli arama motoru Yaani resmen tanıtıldı

Doğukan tarafından 25 Ekim 2017, Çarşamba günü eklendi.
Habule.com Haber Yerli arama motoru Yaani resmen tanıtıldı
Yaani: Türkiye'nin Arama Motoru sloganıyla hızlı bir giriş yapıyor.
Yerli arama motoru Yaani resmen tanıtıldı

Turkcell, yerli arama motoru Yaani için pek çok hazırlığı tamamlayarak ilk olarak Android ve iOS uygulamasını duyurdu. Yandex ile işbirliğinde üretilen Yaani, Türkçe diline özel algoritmalar içeriyor. Uzun bir süredir dedikoduları dönen yerli arama motoru Yaani artık var olduğuna inanmaya başladık.

Daha önceden şuradan haberini yapmış olduğumuz Yaani, şimdilik sadece mobil uygulamalar üzerinden kullanılabiliyor. Yaani Tarayıcısı, mobil kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. İnternetteki BÜTÜN bilgilere erişim sağlamanızı ve merak ettiğiniz bütün sorulara hızlıca yanıt bulmanızı sağlar. Yaani Tarayıcısı favori web sitelerinizi kaydetmenizi ve sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlayan özelleştirilebilir ve kullanımı kolay bir web tarayıcısıdır. Bunun yanı sıra, Turkcell abonesi olarak Yaani Tarayıcısını indirdiğinizde ve aktif kullandığınızda ÜCRETSİZ hediyeler kazanırsınız.

Android ve iOS Uygulaması Yayında
Yaani üzerinde iki yıldan uzun bir çalışmalar yapıldı ve Türkçe diline özel düzenlemeler yapıldı. Yaani şimdilik sadece mobil uygulamalar üzerinden kullanılabiliyor. Yakın zamanda web sitesi üzerinden de kullanılabilecek. Yaani'nin Android ve iOS uygulaması indirilebilir durumda. Aşağıdaki indirme linkinden indirebilirsiniz.

Turkcell İnternet Hediyesi
Yaani'yi indiren Turkcell kullanıcılarına indirdikleri için 1 GB ve kullandıkları zaman da ekstra 1 GB internet hediye edilecek. Turkcell kullanıcılarının Yaani üzerinden internet kullanımları mobil tarifelerine yansıtılmayacak.

Yaani indir

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz