Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Ana SayfaHaberlerYemeksepeti neden açılmıyor - Yemeksepeti çöktü mü

Yemeksepeti neden açılmıyor - Yemeksepeti çöktü mü

Doğukan tarafından 30 Kasım 2017, Perşembe günü eklendi.
Habule.com Haber Yemeksepeti neden açılmıyor - Yemeksepeti çöktü mü
Yemeksepeti neden açılmıyor? Yemeksepeti çöktü mü?
Yemeksepeti neden açılmıyor - Yemeksepeti çöktü mü

Yemeksepeti neden açılmıyor? Yemeksepeti çöktü mü? Ünlü yemek sipariş servisi Yemeksepeti'nde erişim sorunu bugün öğle saatlerinde meydana geldi. Bilgisayar ve telefondan erişim sağlamaya çalışan kullanıcılar Yemeksepeti şimdilik ulaşamıyor.

Yemeksepeti neden açılmıyor?
Kullanıcılar telefondan, uygulamadan ya da bilgisayardan siteye girmeye çalıştığında erişim sağlayamıyor ve telefonlarda ekrana hata mesajı geliyor. Webden ve mobil uygulamalardan yemek sepetine erişmek mümkün değil. Webde kullanıcıların karşısına aşağıdaki ekran çıkıyor

Türkiye'nin en çok kullanılan yemek siparişi platformlarından yemeksepeti'ne girilemiyor. Kullanıcılar büyük bir merakla yemeksepeti neden açılmıyor, yemeksepeti çöktü mü gibi soruların cevaplarını arıyor.

YEMEKSEPETİ'NE GİRMEK İSTEYENLER HATA İLE KARŞILAŞIYOR!
Alan adını yenilemeyi unuttuğu düşünülen Yemeksepeti.com'a bazı servis sağlayıcılardan ulaşılmaya çalışıldığında aşağıdaki hata ekrana geliyor. Ancak şirketin kısa sürede harekete geçtiği ve alan adını 2021 yılına kadar uzattığı belirtiliyor. Alan adı yenilenmesi durumunda yönlendirmeyi sağlayan DNS sunucularının güncellenmesi 72 saate kadar sürebiliyor.

Teknik bir arızadan kaynaklandığını belirtti.
Sorunu gidermek için çalıştıklarını belirten şirket yetkilileri, arızanın ne zaman giderileceği konusunda ise bilgi vermedi. Yemeksepeti bu konuda ödeme şirketleri ile çalışıyor ve kendi sunucuları üzerinde herhangi bir üye kredi kartı verisi tutmadığından dolayı kullanıcıların kart bilgilerinin çalınma durumunun olmadığı yetkililer tarafından belirtiliyor.

Yemeksepeti mobil indir

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz