Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Yaani en çok indirilen uygulama oldu

Doğukan tarafından 27 Ekim 2017, Cuma günü eklendi.
Habule.com Haber Yaani en çok indirilen uygulama oldu
Yaani ilk 48 saatte 300 bine yaklaşan indirme rakamı ile en çok indirilen uygulama oldu.
Yaani en çok indirilen uygulama oldu

Nazar boncuğu sembolüyle tüm Türkiye, tarafından sevilen yerli arama motoru Yaani, ilk 48 saatte 300 bine yaklaşan indirme rakamına ulaştı. App Store hem de Google Play üzerinde en çok indirilen uygulamalar listesinde birinci sıradaki yerini aldı.

Yaani arama motoru pazarına çok hızlı biri giriş yaptı.Yaani, ilk 48 saatte 300 bin indirme rakamına ulaşmayı başardı. Ayrıca yeni arama motoru Yaani üzerinden kullanıcılar ilk 48 saatte en çok "DGS ek yerleştirme tarihi" aramasını yaptılar. Spor alanında ise bu haftanın önemli olayı olan Türkiye Ziraat Kupası aramasını yaptılar. Türkiye'nin arama motoru Yaani, hakkında bazı iddialar bulunsa da uzun süre beğenileceği kesin gibi duruyor. Meşhur Geliyoo hikayesi bu arama motoru içinde söylenmeye başlandı. Yandex ve Google verileri kullanılıyormuş. Bakalım yakın zamanda aslı astarı ortaya dökülür.

Türkçe'yi çok iyi anlaması ve aranan içeriğe daha uygun sonuçlar göstermesi ile öne çıkarken, konum bazlı aramalarda da kullanıcıya en yakın yerleri gösterermeyi başarıyor. Yaani'yi indiren Turkcell'liler 1 GB internet kazanırken uygulama içerisinden yapılan aramalar internet kotasından yemiyor.

Yaani uygulamasını Androi ve iOS için indirin. http://www.habule.com/yaani/

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz