Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Whatsapp mesaj geri alma özelliği geldi

Doğukan tarafından 27 Ekim 2017, Cuma günü eklendi.
Habule.com Haber Whatsapp mesaj geri alma özelliği geldi
WhatsApp için en çok beklenen mesaj silme özelliği sonunda kullanıma girdi. Whatsapp mesaj geri alma nasıl kullanılıyor?
Whatsapp mesaj geri alma özelliği geldi

WhatsApp mesaj silme özelliği duyuruldu. WhatsApp kulalnıcıları tarafından uzun süredir beklenen mesaj silme özelliği Android için yayınlanmaya başladı. Atılan mesajların geri alınamaması problemi sonunda ortadan kalkıyor.

WhatsApp kullanıcılarının uzun süredir beklediği yeni mesaj silme özelliği bugün Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Whatsapp'ta atılan mesajları geri alma özelliği nasıl yapılır?
WhatsApp herkesten mesaj silme özelliği sayesinde kullanıcıların başını ağırtan bir sorun daha ortadan kalmış oldu. Bu özellik sayesinde konuşma penceresinden sildiğiniz bir içeriği karşı taraf görmeden silebileceksiniz. Grup konuşmalar ve tekil konuşma pencerelerinde, mesaj, gif, fotoğraf, video, ses ve konum gibi içeriklerin tamamını 7 dakika içinde geri çekip iki taraftan da silebileceksiniz.

Bu sistem geriye dönük mesajlar yerine, yanlışlıkla atılmış mesajların geri çekilmesini sağlayacak. Şimdilik sadece Android'de olan bu özellik yıl sonuna doğru iOS platformunda da kullanıma sunulacak. WhatsApp mesaj silme özelliğinin detaylarına Silinen Mesajlar sayfasından ulaşmak mümkün.

Android ve iOS için buradan indirebilirsiniz. http://www.habule.com/whatsapp-messenger/

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz