Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Web driver torso nedir?

Doğukan tarafından 03 Aralık 2017, Pazar günü eklendi.
Habule.com Haber Web driver torso nedir?
Webdriver Torso, youtube üzerinden garip içerikler paylaşarak bir anda popüler olmuş bir youtube kanalıdır.
Web driver torso nedir?

Webdriver Torso, youtube üzerinden garip içerikler paylaşarak bir anda popüler olmuş bir youtube kanalıdır. Bu kanal kırmızı ve mavi içerikli olmak üzere garip videolar yüklemesiyle öeşhurt olmayı başarmıştır. Bizim televizyonlarda çok sık rastladığımız günlük popüler şaklabanlar gibi şişme bir balon diyebiliriz. Ama heyecan olsun diye biraz daha ayrıntılı inceleme yapalım. bakalım elimize ne gibi gizemli olaylar geçecek.

İlk başlarda kanalın youtube tarafından test amacıyla kurulduğu ve videoların otomatik yüklendiği sanılıyormuş. Ama birden youtube benim başka işim yok mu böyle saçma sapan şeylerle uğraşayım diyince, Bizim sivri zekalı komplo teoricileri hemen uzaylıları devreye sokmuşlar. Kimine göre şifrelenmiş bir iletişim ağından oluşan tarikatlara ve örgütlere bağlı haberleşme aracı, kimine göre ise dünya dışı bir varlık tarafından yönetilen bir sistem olduğu ortaya atılmış.

Videoları kimin ya da kimlerin ve nereden yüklendikleri bilinmiyormuş? Sırra sır katmak için devreye Google mühendislerinide sokarak artık çok gizemli bir olay süsü ile bizleri uyutmaya çalışıyorlar.

İsimleri de rastgele harflerden oluşan (akfbksagbsfkhjğdfihjdh gibi) bu videoların sebebi olarak en olası görülen ihtimallerden birisi ise bir internet yayın kanalının, otomatik video işleme ve yükleme sisteminin test ediyor olması diyelim ve bu yazımızı burada sonlandıralım.

En son 6 ay önce video yüklemesi yapılan Web driver torso adlı youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu dinlerseniz böyle zart-zurt-zirt-zort gibi seslerle gizem katmaya çalışıyorlar.

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz