Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Sorunsuz olarak Kullanabileceğiniz Ücretsiz 4 Antivirüs Programı

Doğukan tarafından 09 Kasım 2017, Perşembe günü eklendi.
Habule.com Haber Sorunsuz olarak Kullanabileceğiniz Ücretsiz 4 Antivirüs Programı
Sizi ücretli sürümlerle rahatsız etmeyen tamamen ücretsiz 5 antivirüs programı.
Sorunsuz olarak Kullanabileceğiniz Ücretsiz 4 Antivirüs Programı

Bilgisayarınızı kasmadan ve sizlere ücretli sürüm teklifi yapmadan kullanabileceğiniz 4 ücretsiz antivirüs yazılımını bu yazımızda sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Seçmiş olduğumuz bu yazılımlar en iyi virüs programları arasında bulunmuyor olsa da internetten gelebilecek her türlü zararlıya karşı bilgisayarınızı güven altına alabilirsiniz. İnternetteki birçok tehditten korunmak için bir antivirüs yazılımına ihtiyacınız var. Ücretsiz birçok antivirüs programı olsa da, bunların çoğu sizi ücretli sürüme yükseltmeniz için kenara sıkıştırıyor veya tarayıcınıza gereksiz bir eklenti yüklüyor.

1. Windows Defender
Windows 10'un varsayılan virüs tarayıcısı olan Windows Defender, açılır ekran göstermiyor ve bu, aracı kullanmak için yeterli bir sebep. Windows Defender sessizce çalışıyor ve sadece bir soruna rastladığında size bildirim gösteriyor.


2. Immunet
ClamAV antivirüs, geliştiricileri tarafından hazırlanmış olan Windows sürümü bir yıldır güncellenmedi ancak ClamAV, Cisco tarafından yayınlanan ve ClamAV'nin motorunu kullanan Immunet'i denemenizi öneriyor.

immunet ücretsiz indir

3. Bitdefender Antivirus Free
Bitdefender Antivirus sistem hızına etki etmeden en tehlikeli internet tehditlerine bile karşı üstün koruma sağlar. Bitdefender, onlarca seçenekle kafanızı karıştırmıyor ve her iyi antivirüs gibi arka planda sessizce oturarak PC'nizi koruyor. Yükleme sonrasında yeni hesap almanız veya hesabınıza oturum açmanız isteniyor. Bunu yapmazsanız, yazılım çalışmıyor.

Bitdefender ücretsiz indir

4. Panda Free Antivirus
Bulut tabanlı bir antivirüs olduğundan Panda'nın sisteminiz üzerindeki yükü oldukça düşük. En güzel özelliği ücretsiz olması, anlık koruma sağlaması, sürekli güncel kalması ve sisteminizi yormadan çalışmasıdır.

Panda ücretsiz indir

BONUS
AdwCleaner
AdwCleaner, Windows işletim sistemine sahip bulunan bilgisayarlarınıza bulaşmış olan zararlı içeriklerden kurtulmanızı sağlayan Türkçe arayüze sahip bir güvenlik aracıdır. Program kurulumu sırasında internet tarayıcınıza bulaşmış olan zararlı yazılımları hızlıca kaldırın.

Adwcleaner ücretsiz indir

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz