Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Twitter Hesabı Nasıl Silinir?

Doğukan tarafından 10 Ocak 2018, Çarşamba günü eklendi.
Habule.com Haber Twitter Hesabı Nasıl Silinir?
Artık baydı beni bu karakter sıkıntısı diyerek karar aldıysanız bu yazı tam size göre. Twitter Hesabı Nasıl Silinir?
Twitter Hesabı Nasıl Silinir?

Twitter, 328 milyon kullanıcı sayısı ile Türkiye genelinde de ilgi gören bir sosyal platform olarak kullanılıyor. Haber takibi olarak çok sık kullanılan Twitter hesabınızı, tamamen silme kararı aldıysanız bu yazımızı sizler için hazırlama kararı aldırk.

Twitter hesabınızı kapatmadan önce, kalıcı olarak sildiğiniz hesabınızda kullanılan kullanıcı adınızı ve şifrenizi, yeni bir hesap açtığınızda kullanamayacağınızı bilmeniz gerekir. Yeni bir hesap açtığınız takdirde, yeni kullanıcı adı ve şifrenizle, yeni bir profil oluşturmalısınız. Hesap silme işleminizi, dilerseniz sonrasında geri alabilirsiniz. Hesabınızda önceden yapmış olduğunuz paylaşımlarınızı, hesabınızı silmeden önce indirerek saklamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Bunun için Twitter > Ayarlar > Hesap > Twitter Arşivin>Arşivini iste adımlarını izlemeniz yeterli.

Twitter Hesabı Nasıl Silinir? Twitter hesabınızı silmek için
https://twitter.com/settings/accounts/confirm_deactivation linkine giriş yapın. Eğer hesabınız açık değilse hesabınızı açın ve yönlendirildiğiniz sayfanın en altında, '@---' adlı kişiyi devre dışı bırak yazan yere tıklayın. Böylece hesabınızı kalıcı olarak silmiş olursunuz. Eğer hesabınızı sonradan geri almak isterseniz, silme işlemini 30 gün içerisinde iptal edebilirsiniz. 30 gün boyunca işlemi geri almadığınız takdirde, hesabınız kalıcı olarak silinir.

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz