Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Turkcell uygulama indir bedava internet kazan

Doğukan tarafından 03 Aralık 2017, Pazar günü eklendi.
Habule.com Haber Turkcell uygulama indir bedava internet kazan
Turkcell ile bedava internet kazanma yollarını bu yazımızda bir araya getirmeye çalışıyoruz.
Turkcell uygulama indir bedava internet kazan

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır? - Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell hediye internet kazanmak isteyenler için bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için Turkcell'e ait bütün hediye internet paketlerini paylaşacağız ve sizlerde diğer aboneler gibi bedava internet paketini kullanmaya başlayabileceksiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2018? kampanyası ile alakalı bütün paketleri bir araya toplamaya çalıştığımız bu yazımız sizler için daha kaliteli bir kullanım sunacaktır. Turkcell kullanıcıları için faydalı bir kaynak olacağına innadığımız içerikle sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Turkcell uygulama indir bedava internet kazan
Bip Messenger
Bip Messenger uygulaması üzerinden 30 kişi ve daha fazla kişiyi arayan bütün Turkcell aboneleri Turkcell operatöründen toplamda 10GB'a kadar hediye internet kazanmaktadır. 5 gün boyunca günde minimum 10 adet arkadaşlarınıza mesaj gönderin ve karşılığında hediye internet kazanın. Daha önceden Turkcell bedava internet kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Turkcell Hesabım
1GB bedava internet. Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeyen bütün Turkcel'li aboneler için geçerli olan Turkcell Hesabım 1GB paketini sizlerde telefonlarınıza indirerek hemen Turkcell'in verdiği 1GB bedava internet paketini 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Paketleri ile her hafta değişik hediyeler kazanın.

Gollercepte uygulaması
Turkcell tarafından yapılmış olan, futbol severler için ücretsiz olarak hizmet verilmekte olan Gollercepte uygulamasını daha önceden hiç yapmadıysanız hemen Google Play üzerinden ya da App Store üzerinden telefonlarınıza herhangi bir takıma ait ya da sizin desteklemiş olduğunuz takıma ait Gollercepte uygulamasını telefonlarınıza indirerek Facebook hesabınız ile giriş yapın ve ardından Ayarlar kısmından kendi telefon numaranızı giriniz.

Yaani
Yaani, müşterileri internette gezinmelerini ve arama yapmalarını sağlayan yerli arama motorudur. YAANİ ilk olarak yerel içeriklere öncelik verir. YAANİ müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Kullanıcıların internetteki bütün bilgilere erişimesini ve merak edilen tüm sorulara yanıt bulmasını kolaylaştırır. Turkcell müşterileri Yaani'yi ilk defa telefonlarına yüklediklerinde 1 hafta geçerli 1 GB internet paketi hediyesi kazanırlar.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması 1 GB Bedava internet
Turkcell Toplantıdayım uygulamasını ilk kullanan müşterilere 1 hafta geçerli bedava 1 GB internet verilecektir. Toplantıdayım uygulaması 3 TL'dir. Uygulamayı Google Play ve App Store'dan indirebilirsiniz


Turkcel'den Diğer İnternet Kazanma Yolları
Turksporu Kampanyası:
Turkcell kullanıcılarının faydalanabileceği bir diğer paket ise Türk Sporunu destekle bedava internet kazan kampanyasıdır. Bu paketi yapabilmek adına sizlerde http://www.turkcell.com.tr/turksporu bu adrese giderek buradan istenilen bilgileri doldurarak 1GB bedava internet paketi kazananlar arasında yerinizi alın.

Kazandıran Kampanya 3 GB Hediye
7 ay ve daha fazla yükleme yapmayanlara otomatik olarak yüklenir.

Turkcell Fizy Bedava internet
Fizy ile müzik dinledikçe bedava internet kazanabilirsiniz. En fazla 1 Gb.

Otomotik Ödeme 2 GB Hediye internet Kampanyası
Otomatik ödeme talimatı vererek 2 GB internet kazanın.

Turkcell GNÇ Gece 1 GB Ücretsiz İnternet
Saat 22:00 ve 06:00 arası GNÇ EKO paketi 1 yıllık taahhütlü üyelere.

Turkcell TL Yükle Bedava 1 GB internet Hediye
Hesabım uygulamasından yükleme yapan Hazır Kart müşterilerine 1 GB bedava internet. Hediye internet 1 gün geçerlidir.

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz