Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Steam Kış İndirimleri 2017 - Steam indirim tarihleri

Doğukan tarafından 21 Ekim 2017, Cumartesi günü eklendi.
Habule.com Haber Steam Kış İndirimleri 2017 - Steam indirim tarihleri
Popüler oyun platformu Steam'in en yakın 3 büyük indirim tarihi sızdırıldı.
Steam Kış İndirimleri 2017 - Steam indirim tarihleri

Steam için en yakın 3 büyük indirim tarihi sızdırıldı. Oyun severler tarafından dört gözle beklenmekte olan Steam Kış İndirimleri 2017 için sızıntı gerçekleştirildi. İndirim günlerinde yapmış olduğu büyük indirimlerle oyuncuların yüzünü güldürmeye devam eden Steam, 2017 yılının son indirim tarihlerini sızdırdı.

Steam'den bu indirim tarihleri arasında cebinizdeki paraya kıyıp alamadığınız oyunları %50, %70, %90 gibi büyük indirimlerle alabileceksiniz. Bu indirimler sırasında paranızı dikkatli harcamanızda fayda var çünkü bir sonraki büyük indirim dönemine baya zaman olacak. İlk indirim ülkemizede zorlo empoze etmeye çalıştıkları kültür ve ahlakımıza ter olan batının Cadılar Bayramı günü oluyor. Ardından ben cadıyı kaçırdım başka bir indirim varmı diyenlere Black Friday gelecek. Yani kısaca bu son çeyrekte en uygun fiyatlara oyunları alabileceğiz. Birini kaçırdık, üzülmeyeceğiz, bu indirim son çeyrekte 3 defa gelecek.

Valve'nin, her yıl olduğu gibi geleneksel Steam Kış indirimleri bizi bekliyor olacak. İndirimlerin tarihleri sırasıyla şöyle:

Steam indirim tarihleri
26 Ekim - 1 Kasım 2017 arası: Halloween indirimleri
22 - 28 Kasım 2017 arası: Kara Cuma indirimleri
21 Aralık 2017 - 4 Ocak 2018 arası: Kış indirimleri

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz