Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Samsung, iPhone ile dalga geçti (Video)

Muhammed tarafından 08 Kasım 2017, Çarşamba günü eklendi.
Habule.com Haber Samsung, iPhone ile dalga geçti (Video)
2 dünya devi karşı karşıya. Samsung en büyük rakibi iPhone telefonlarıyla dalga geçtiği reklamını yayınladı
Samsung, iPhone ile dalga geçti (Video)

Samsung ve Apple arasında uzun senelerdir devam eden bir yarış herkes tarafından biliniyor. Samsung, ilk olarak başladığı taklitçi zihniyetten kurtulup artık taklit edilen bir dünya devi olmayı başardı. Apple'ın akıllı telefonu IPhone ile yarışan Galaxy serisindeki başarısı bunun bir numaralı kanıtı olarak gösterilebilir.

IPhone'u taklit eden bir markadan taklit edilen bir markaya dönüşmeyi başaran bu dev firma, artık eline geçen her fırsatta, Apple'ın noksan yönleri ile dalga geçer oldu. Yaptıkları son reklamda da Apple hayranı bir gencin nasıl Galaxy telefon kullanıcısına dönüştüğünü, iPhone'nun eksik yönlerini kullanarak aba altından sopa göstermek deyimiyle göstermişler.

Oldukça keyifli bir reklam olmuş.

Apple hayranı gencin kız arkadaşının Samsung kullanması ve kendisi düştüğü haller (şarj ve kulaklık içersinde ek aparat tüketimi gibi) sizi de epey hüzünlendirebilir. Reklamın nihai sahnesine IPhone X içersinde kuyrukta bekleyen kişilerin bakışları ve bilhassa de kuyruğun oldukça az sayıda kişiden oluşması reklamda yer alna ilgi çeken göndermeler arasında yer alıyor.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz