Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Samsung internet tarayıcısı tüm Android cihazlara indirilebiliyor

Doğukan tarafından 31 Ekim 2017, Salı günü eklendi.
Habule.com Haber Samsung internet tarayıcısı tüm Android cihazlara indirilebiliyor
Samsung İnternet tarayıcısı artık Samsung, haricinde tüm Android 5.0 ve üzeri cihazlar için kullanılabiliyor.
Samsung internet tarayıcısı tüm Android cihazlara indirilebiliyor

Samsung, kendi telefon ve tablet modellerinde kullanılan Samsunf İnternet tarayıcısını Android 5.0 üstü diğer tüm telefon ve tablet kullanıcılarının kullanmasına sunuyor. Gece modu ve istenmeyen reklamları engelleyebilme özelliği ile kısa zamanda pek çok kullanıcıyı internette daha güvenli bir şekilde gezinmelerini sağlayacak.

Samsung Internet Browser, Ağustos ayından beri test aşamasında geliştiriliyordu. 6.2 sürümü ile beta sürecinden çıkarak tüm kullanıcıların beğenisine sunulacak. Tarayıcının öne çıkan özelliklerinden biri olan Gece modu, cihazınızı düşük ışık koşullarında daha kullanışlı bir hale dönüştürüyor. Gece modunun yanında yüksek karşıtlık modu ile metnin daha net görülebilmesini sağlayabiliyor. Samsung'un İnternet tarayıcısının yeni sürümüyle birlikte, tarayıcı ayarlarında bulunan içerik engelleyicisi bölümünden reklam engelleme servislerini aktif ederek karşınıza çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Samsung telefon kullanıcılarının kullanmakta olduğu Samsung Internet, Google Play'de indirilebilir durumda. Son olarak tarayıcıyı Android 5.0 ve üzeri cihazlarınıza buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz