Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Salla Kazan Paycell 10 TL Google Play Hediyesi

Doğukan tarafından 19 Aralık 2017, Salı günü eklendi.
Habule.com Haber Salla Kazan Paycell 10 TL Google Play Hediyesi
Turkcell salla kazan ile birlikte Paycell 10 TL hediyesi, uygulama mağazalarında oyun ve uygulama satın almanızı sağlıyor.
Salla Kazan Paycell 10 TL Google Play Hediyesi

Turkcell, yeni salla kazan hediyeleri arasına Google Play üzerinde geçerli olmak üzere 10 TL Paycell hediyesi vermeye başladı. Paycell 10 TL Dijital Para hediyesi, cep telefonu numaranız ile App Store ve GooglePlay'de yaptığınız alışverişlerde geçerli paradır.

Paycell 10 TL Dijital Para hediyesi, cep telefonu numaranız ile App Store ve GooglePlay'de yaptığınız alışverişlerde geçerli paradır. Kredi kartı bilgilerini paylaşmaya ihtiyaç duymadan güvenli ve hızlı alışverişin en kolay yoludur. Tanımlanan 10 TL'lik Hediye Para 30 gün içerisinde kullanılabilmektedir. IOS kullanıcısıysanız AppStore'da harcayabileceğiniz 10 TL yüklenir, Android kullanıcısı iseniz GooglePlay'de harcayabileceğiniz 10 TL yüklenir. Tanımlanan Hediye Para'yı kullanabilmeniz için Mobil Ödeme'nizin açık ve Mobil Ödeme tanımınızın da cihaz üzerinden yapılmış olması gerekmektedir.

Kazanılan hediye para kullanım süresi 1 aydır.

Google Play Store'da Turkcell faturasız hatlara 5, faturalı hatlara 10 TL hediye!
Hemen "GooglePlay" yazıp 2255'e gönderin, hediyeniz hesabınıza yüklensin! Hediyenizi kullanmak için Google Play Store ana menüsü, Hesap adımından "Paycell | Turkcell Mobil Ödeme " yi ödeme yöntemi olarak eklemeniz yeterli. Hediye TL'nizi kullanarak Google Play Store'dan ücretli uygulama indirebilir, kitap satın alabilir/ kiralayabilir ya da oyunlarda ve diğer tüm uygulamalarda, uygulama içi satın alma yapabilirsiniz.

Kampanya: 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.

Google Play Store'da Turkcell Mobil Ödeme Nedir?
Turkcell hattınızı kullanarak Google Play Store'dan ücretli uygulama indirebilir, uygulama içi satın alma yapabilirsiniz.​​​ Turkcell Mobil Ödeme ile Google Play Store'da kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan güvenli alışveriş yapabilir, sevdiğiniz oyunların keyfini yaşayabilirsiniz. Android cihaz kullanan tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri bu servisten faydalanabilirler. Alışveriş tutarınız faturalı hatlar için Turkcell faturanıza yansır, faturasız hatlar için ise TL bakiyenizden düşer.

Turkcell Hesabım
Turkcell Salla Kazan Uygulaması
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz