Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Mutlaka oynanması gereken 2017 yapımı oyunlar

Doğukan tarafından 27 Kasım 2017, Pazartesi günü eklendi.
Habule.com Haber Mutlaka oynanması gereken 2017 yapımı oyunlar
2017 yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde sizler için mutlaka oynamanız gereken 2017 yılı 7 oyunu bir araya getirdik.
Mutlaka oynanması gereken 2017 yapımı oyunlar

2017'de çıkış yapan ve mutlaka oynamanız gereken 7 oyunu sizler için bir araya getirmeye çalıştık.


Hellblade: Senua's Sacrifice

Ağustos ayında çıkan bu oyun Viking döneminde geçen bir hikayeyi anlatıyor. Viking çağında kalbi kırık bir Kelt savaşçı, gördüğü akıldan çıkmayan önseziler ardından ölü sevgilisinin ruhu için savaşmak adına Viking Cehennemine giden bir göreve çıkıyor

Hellblade: Senua's Sacrifice Steam indirme linki


Uncharted: Kayıp Miras

Dördüncü oyun ile sona erdiği düşünülen Uncharted macerasında hikayenin henüz bitmediğini bu oyun ile anlamış oluyoruz. Büyük beğeni kazanan geliştirici Naughty Dog, hayranların sevdiği karakter Chloe Frazer'ın başrolde olduğu, Uncharted serisinin ilk bağımsız macerasını sunuyor. Ünlü bir Hint eserini geri alabilmek ve onun savaşlardan çıkar sağlayanların eline geçmesine mani olmak için Chloe Frazer, meşhur paralı asker Nadine Ross'un yardımını almak zorunda (Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu). Hindistan'ın Batı Dağ Geçidine doğru yolculuk yapan Chloe ve Nadine, eseri ortaya çıkarmak için birlikte çalışmayı öğrenmeli ve bölgenin kaosa sürüklenmesine engel olmak için mücadele etmeli.

Uncharted: Kayıp Miras PlayStation


PES: 2018

Futbol oyunu meraklıları tarafından bu yıl çok fazla umutlarla beklenen PES 2018 oyununun dikkat çeken en büyük özelliği hiç şüphesiz online eşli oyun modunun eklenmesi gösterebilir. Bu mod ile birlikte artık arkadaşlarınızla ya da diğer online oyuncular ile birlikte maçlara çıkabileceksiniz. Oyunun tüm modları yenilenmiş durumda ve grafiklerdeki artışta kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Pes 2018 indir


Forza Motorsport 7

Ekim ayında görücüye çıkan ve Microsoft'un en güvendiği "özel" oyunlar arasında olan bu marka PC'lerde de bol bol oynanacak gibi görünüyor. Forza serisinin 7. Oyunu olan Forza Motorsport 7 167 araç ile heyecan vermeye devam ediyor.

Forza Motorsport 7 (Demo) indir


Middle - Earth: Shadow Of War

Middle-Earth: Shadow of War, oyun severler tarafından çok sevilen Yüzüklerin Efendisi oyunu Middle-Earth: Shadow of Mordur'un devam oyunu olarak çok daha gelişmiş ses ve grafikler ile karşımıza çıkıyor.

Middle-Earth: Shadow of War indir


The Evil Within 2

Aksiyon ve korku sevenlerin uzun süre heyecanla beklediği bu oyunda kahramanımız olan dedektif çok daha tehlikeli maceralarla geri dönüyor.

The Evil Within 2 Steam indirme linki


Need For Speed Payback

Need for Speed Payback, Arcade yarış oyunu türünün babası olarak bilinen Need for Speed serisinin son oyunu olarak çok yakın zamanda oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Need for Speed Payback indir

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz