Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

LG V30 için Android 8.0 Oreo güncellemesi geliyor

Doğukan tarafından 27 Aralık 2017, Çarşamba günü eklendi.
Habule.com Haber LG V30 için Android 8.0 Oreo güncellemesi geliyor
LG, amiral gemisi LG V30 için Android 8.0 Oreo güncellemesini kullanıcılarına sunmaya başladı.
LG V30 için Android 8.0 Oreo güncellemesi geliyor

LG, Ağustos ayında tanıttığı V30 akıllı telefonun için hızlı davranarak 2018'in ilk günlerinde tüm dünya üzerinde Android 8.0 Oreo güncellemesini sunmaya hazırlanıyor.

LG, ilk olarak Güney Kore'deki V30 kullanıcıları için istikrarlı Android 8.0 (Oreo) güncellemesini yayınladı. Ayrıca bu yeni güncelleme için LG, kullanıcısına pürüzsüz bir deneyim sunabilmeyi amaçladığını, bunun için 500'den fazla müşteriden geribildirim aldığını söyledi. LG, Android Oreo güncellemesinin pürüzsüz deneyim ve daha hızlı önyükleme yapması için yazılımı optimize edeceğini, telefon kullanılmadığında güç tüketimini en düşük düzeye çekeceğini ve kullanıcıların videoları izlemesine ve görüntülemeye devam etmesine izin veren Picture in Picture (PIP) özelliği gibi kolaylık sağlayan özelliklerini içerdiğini söyledi.

V30 kullanıcıları için Android Oreo güncellemesi geldiğinde, kullanıcılar akıllı telefonlarında bir yazılım güncelleme bildirimi alacaklar. 2018 yılının başında dünya çapında kullanıcılar için Oreo güncellemesi beklenen telefon için PC üzerinden LG PC Suit ya da OTA yoluyla direk olarak telefonlarınız üzerinden güncelleme yapabilirsiniz.

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz