Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

iPhone X Türkiye satış tarihi belli oldu

Doğukan tarafından 08 Kasım 2017, Çarşamba günü eklendi.
Habule.com Haber iPhone X Türkiye satış tarihi belli oldu
iPhone X için Türkiye satışının yapılacağı tarih belli oldu. Peki iPhone X Türkiye fiyatı ne kadar?
iPhone X Türkiye satış tarihi belli oldu

iPhone X'in Türkiye'de satışa çıkacağı tarih belli oldu. Apple'ın iPhone'un 10'uncu yılına özel geliştirdiği iPhone X modeli ülkemizde 24 Kasım'da satışa sunulacak.

iPhone X'in Türkiye'de ne zaman satışa çıkacağı sonunda belli oldu.

Apple'ın sitesinde yer alan açıklamaya göre; iPhone X, 24 Kasım tarihinde resmi olarak Apple Store üzerinden satışa sunulacak. Peki Türkiye satış fiyatı ne olacak? iPhone X 64 GB modeli Türkiye'de Apple Store'da 6.099 TL, iPhone X 256 GB modeli ise 6.899 TL olarak satışa sunulacak. Bazı arkadaşların internet üzerinde şov amaçlı 19.000 TL gibi bir rakam vererek övündüğü telefon çok geçmeden şovmenlerin elinde patlamış gibi oldu.

OLED ekran tedarik zorluğu ve TrueDepth kameranın montaj sorunları yüzünden iPhone X, Apple'ın kısa sürede kendisine para kazandıracak olan pazarlarda satışa çıkacağı söylentisi yayılmıştı. Hal böyle olunca tahminler, iPhone X'in Türkiye'ye 2018 başında gelebileceği yönünde olmuştu. Bu işleri şova dönüştürecek olan ülkemizin sonradan görme Teknoloji siteleri kesenin ağzını açmış (Ne derece doğru?) ve şov yapmaya başlamıştı. Kısa sürede sonradan görmeliğini idrak etmeyi başaran bu şovmen arkadaşlar geri adım atmış ve internet üzerinde alay konusu olmayı başarmışlardı.

Apple'ın elini hızlı tutup dünyada satışa sunulduktan sadece 3 hafta sonra iPhone X'i Türkiye'de de satışa sunarak ülkemizin ekonomisinin ve dünya üzerindeki değerinin ortaya çıkmasın değeri anlaşılmış oldu.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz