Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Ana SayfaHaberleriOS 11 Puan ve Yorum İsteklerini Kapatma

iOS 11 Puan ve Yorum İsteklerini Kapatma

Doğukan tarafından 22 Eylül 2017, Cuma günü eklendi.
Habule.com Haber iOS 11 Puan ve Yorum İsteklerini Kapatma
iOS 11 ile birlikte uygulamaların ve oyunların sizden puan istemesini kapatabilirsiniz.
iOS 11 Puan ve Yorum İsteklerini Kapatma

iOS 11 pek çok yenilik ile birlikte kullanıcıların beğenise sunuldu. Bu yenilikler arasında özellikle oyun oynamayı seven kullanıcıları memnun edecek güzel bir özellik bulunuyor. Uygulamaların ve oyunların sizden puan istemesini kapatarak sizi rahatsız etmemelerini sağlayabilmek için yapmanız gerekenleri bu yazımız içerisinde bulabileceksiniz.

Sevdiğiniz bir oyunu oynarken pat diye karşınıza çıkan uyarı, bütün emeklerinizi boşa getirmesi gibi alt üst olan sinirlerinizin artık önüne geçebileceksiniz. iOS 11'deki yeniliklerden biri olarak adalandırabileceğimiz puan istemeye yönelik ekranlardan tek tık ile kurtulmanız. Yeni seçenek sayesinde uygulamaların veya oyunların sizden puan istemesinden, daha doğrusu dilenmesinden kurtulabiliyorsunuz.

iOS 11 ile birlikte bu tür dilenciliklerin önüne geçmeniz için yapmanız gereken Ayarlar > iTunes & App Store seçeneğinden "Uygulama içi puanlar ve yorumlar" seçeneğini kapatmanızdır. Böylece oyun ve uygulamalar da puan istemeye yönelik açılır kutulardan kurtulmuş olacaksınız.

iTunes indir

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz