Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Ana SayfaHaberlerGTA 5; Doomsday Heist Güncellemesi Yayınlandı

GTA 5; Doomsday Heist Güncellemesi Yayınlandı

Doğukan tarafından 12 Aralık 2017, Salı günü eklendi.
Habule.com Haber GTA 5; Doomsday Heist Güncellemesi Yayınlandı
GTA 5; Doomsday Heist güncellemesi bugün PS4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yaptı.
GTA 5; Doomsday Heist Güncellemesi Yayınlandı

GTA Online oyuncuları tarafından heyecanla beklenen Doomsday Heist güncellemesi PS4, Xbox One ve PC platformları için yayınlandı. GTA V Online Doomsday Heist güncellemesi sonunda tüm oyuncular için yayınlandı. The Doomsday Heist ile birlikte sırt roketi ve uçan arabalar bizi bekliyor.

Soygun temalı DLC olan Doomsday Heist GTA Online'a, PS4 , Xbox One ve PC platformları için eklendi. Bugüne kadarki en büyük içeriklerden bir tanesi olarak gösterilen bu güncelleme için Rockstar Games, "muazzam yeni bir macera" ifadelerini kullanıyor.

Hikaye
Sürümün hikayesine bakacak olursak; Bir milyarder teknoloji ustası, idealist bir istihbarat ajanı, sosyal olarak garip bir komplo teorisyeni ve sinir bozucu bir süper bilgisayar, San Andreas'ı tamamen imha etmekten kurtarmak için olası bir ittifak haline getirildi. Kıyamet tehditleri bilinmeyen düşmanlardan kurtuldukça siz ve suç ekipleri gizemli durumları çözmek ve Los Santos şehir merkezinin kalabalık sokaklarından okyanus tabanına ve Chiliad Dağı'nın iç derinliklerine kadar uzanan tehditlerden epik bir yeni çevrimiçi ortamda ortadan kaldırmak için görevlendirildi.

12 Aralık (Bugün) PS4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapan Doomsday Heist DLC'si Rockstar hesabında GTA V bulunan kullanıcılar için ücretsiz olarak sunuluyor.

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz