Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Google Ödüllü Anketler ile Nasıl Para Kazanılır?

Doğukan tarafından 24 Mayıs 2017, Çarşamba günü eklendi.
Habule.com Haber Google Ödüllü Anketler ile Nasıl Para Kazanılır?
Google para dağıttığı uygulaması Google Ödüllü Anketler ülkemizde kullanılmaya başladı.
Google Ödüllü Anketler ile Nasıl Para Kazanılır?

Google'ın ödüllü anketleri sonunda Türkiye'ye geldi. Haydi hep birlikte kredi kazanarak ücretsiz oyun ve uygulama satın alalım.

Uzun yıllar ülkemizde kullanıma açılmayan Google Opinion Rewards adıyla bilinen uygulama sonunda bizimde para kazanmamıza izin vererek kullanıma açıldı. Anketlere göz gezdirerek, Google tarafından yapılan anketler bulunan uygulama ile anketlere katılarak Google Play kredisi kazanabiliyoruz. Tek bir anketten 1.79 TL para kazanmamız mümkün olabiliyor.

Herkes tarafından kısa yoldan para kazanıp köşeyi dönmenin yolları arandığı bu zamanda "internetten nasıl para kazanılır?" aramasının çok fazla olması yadırganmaması gerekiyor. Yat aşağıya, aç ağzını gelsin paralar düşüncesindeki kullanıcılarımızı çok memnun etmeyecek olan bu haberimiz yine de oyun oynamayı ve sevdiği bir uygulamayı ücretsiz olarak elde etmek isteyenleri sevindirecek haber olarak geliyor. İlk başta seçtiğiniz dile göre bilgileriniz alınıyor. Burada adınız soyadınız gibi alanlar alındıktan sonra, ufak bir anket yapıyorsunuz. Bu ankette kendinizle ilgili temel soruları yanıtlıyorsunuz ve sonuçlara göre sizin anket programına katılıp katılmamanız kararlaştırılıyor. Burada belirli bir zaman geçebilir, o yüzden uygulamadan bildirim gelmesini bekleyebilirsiniz.

Uygulama onay aldığında ise her hafta en az bir tane olacak şekilde kısa ve sizinle alakalı anketler geliyor. Telefona bildirim olarak da gönderilen bu anketlerden 1.79 TL tutarına kadar Google Play kredisi kazanabilirsiniz. Bu anketler arasında, "En iyi logo hangisi? Planladığınız bir sonraki seyahat ne zaman?" gibi sorular yer alıyor.

Google Ödüllü Anketler uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz