Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Fotoğrafta istemediklerinizi Adobe Scene Stitch ile Kaldırın

Doğukan tarafından 23 Ekim 2017, Pazartesi günü eklendi.
Habule.com Haber Fotoğrafta istemediklerinizi Adobe Scene Stitch ile Kaldırın
Yapay zekanın geldiği son durumu Adobe Scene Stitch özetliyor.
Fotoğrafta istemediklerinizi Adobe Scene Stitch ile Kaldırın

MAX 2017 konferansında duyurulan Adobe Scene Stitch, fotoğrafta istemediklerinizi yapay zekanın hayal gücüyle yok etmenize izin veriyor. MAX 2017 konferansında önemli duyurular yapan Adobe, en son olarak Adobe Scene Stitch adını verdiği teknolojisini de ekledi.

Yeni teknolojisini diğerleri gibi Adobe Sensei yapay zeka sistemi üzerine kuran şirket, fotoğraftan belirlediğiniz bir bölümü atarak yerine yenisini koyabiliyor. Bunu daha önce çekilmiş benzer fotoğraflara bakarak yapan sistem, şirketin gösterdiği kadarıyla gerçekten "büyülü" şekilde güzel çalışıyor. Başlıkta da yazdığımız gibi fotoğrafta istemediklerinizi hayal gücüyle yok eden altyapı, kullanıcılara birden fazla seçenek sunabiliyor.

Şirketin yeni teknolojisi Cloak ile Scribbler şu an geliştirme aşamasında bulunuyor. Photoshop dosyasını adeta bir resmi tuvali haline getiren sistem, elbette mükemmel çalışmıyor ancak firmanın örnekleri çok büyük gelecek vadediyor. Bu tarz teknolojilere çok önem veren ve yapay zekayı öne çıkartan yazılım devi, hayali manzaralar yaratmanın da önünü aralıyor.

Adobe Scribbler yapay zekası, siyah beyaz resimleri otomatik olarak isabetli şekillendiriyor. Adobe Cloak ile videolardan objeleri kolayca silme işine yarıyor.

Kaynak: http://www.log.com.tr

Aşağıdaki video sayesinde Adobe Scene Stitch ile yapabileceklerinize göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz