Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
AnasayfaEn iyi yüz değiştirme uygulamaları (iPhone ve Android)

En iyi yüz değiştirme uygulamaları (iPhone ve Android)

Doğukan tarafından 15 Kasım 2017, Çarşamba günü eklendi.
Habule.com Haber En iyi yüz değiştirme uygulamaları (iPhone ve Android)
iPhone ve Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz en popüler yüz değiştirme uygulamaları.
En iyi yüz değiştirme uygulamaları (iPhone ve Android)

Gelişen teknoloji ile birlikte insanları vakitleri harcayabileceği ilginç uygulamalar da gün yüzüne çıkmya başladı. Daha önceleri üstün yetenek isteyen foto-montaj işleri artık kundakdaki çocukların bile yapabileceği işler arasında yerini alıyor.

Yüz değiştirme uygulamaları ise ortaya koyduğu komik görüntüler yüzünden çok fazla ilgi görüyor. Bizler de sizler için en popüler yüz değiştirme uygulamaları arasında 5 tanesini bir araya getirmeye çalıştır. iOS hem de Android için en iyi olanları bu listemizde bir araya getirmeye çalıştık.

Android ve iOS için en iyi yüz değiştirme uygulamaları

1 - Face Swap Live
Face Swap Live, mobil cihazlar için en çok tercih edilen ücretli yüz değiştirme uygulaması. iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad kullanıcıları tarafından sevilerek kullanılan yüz değiştirme uygulaması Face Swap Live, Android kullanıcıları tarafından kullanılmak üzere marketteki yerini aldı.

Uygulamayı iOS ve Android için buradan indirebilirsiniz.


2 - MSQRD
MSQRD, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar için mükemmel bir fotoğraf ve video üzerine efekt yapma uygulamasıdır. Snapchat kullanıcıları tarafından çok beğenilen Lenses benzeri animasyonlarında içerisinde var olduğu uygulama ile fotoğraflarınıza filtreler ve efektler uygulayabilirsiniz.

Uygulamayı iOS ve Android için buradan indirebilirsiniz.


3 - Snapchat
Snapchat ile mobil cihazlarınızdan fotoğraf veya video çek, üzerine yazı ekle ve bir arkadaşlarınla paylaş. Fotoğraf veya video çekin, başlık ekleyin ve arkadaşınıza gönderin, o buna baksın gülsün, hüzünlensin...

Uygulamayı iOS ve Android için buradan indirebilirsiniz.


4 - Lip Swap
Lip Swap, bütünüyle yüzü değil parça parça farklı yerleri değiştirmek için kullanabileceğiniz bir uygulama. Örneğin bir fotoğraftaki gözleri alıp, bir başka kişiyle değiştirebiliyorsunuz.

Uygulamayı Android çin buradan indirebilirsiniz.


5 - Face Swap Booth
Face Swap Booth uygulaması, bunu efektif bir şekilde de yapabiliyor olmasıyla öne çıkıyor. Diğer uygulamalarda olduğu gibi ister telefonunuzdaki kayıtlı fotoğraflarla, isterseniz de uygulama içerisindeki fotoğrafları kullanarak yüz değiştirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uygulamayı iOS için buradan, Android için buradan indirebilirsiniz.

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz