Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

En İyi Ücretsiz Dosya İndirme Programları (PC)

Doğukan tarafından 09 Ocak 2018, Salı günü eklendi.
Habule.com Haber En İyi Ücretsiz Dosya İndirme Programları (PC)
Windows bilgisayarlarınıza film, müzik ve dosya indirmek için kullanabileceğiniz en iyi programlar.
En İyi Ücretsiz Dosya İndirme Programları (PC)

En İyi Ücretsiz Dosya İndirme Programları (PC) adlı bu yazımızda Windows Pc cihazlarınıza oyun, film, müzik indirmek için kullanabileceğiniz en iyi dosya indirme programlarını bir araya getirmeye çalıştık. Sizlere bu içeriğimizde Windows için en iyi ücretsiz dosya indirme programlarını derledik.

Web üzerinden müzik, film, video veya herhangi bir dosyayı ücretsiz dosya indirme programlarını kullanarak indirebileceksiniz.

FlashGet
FlashGet, en çok kullanılan internetten dosya indirme programlarından biridir. İndirilen dosyaları parçalara bölerek, daha hızlı dosya indirebilmektedir.

EagleGet
EagleGet, internet üzerinden her türlü dosya, video, program, müzik gibi dosyaları indirebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir indirme programıdır.

GetGo Download Manager
Başarılı bir internet download manager programı olan GetGo Download Manager, kullanıclar tarafından en çok tercih edilmesinin asıl amacı video indirme sitelerindeki videoları bilgisayara sorunsuz olarak indirebilmesinden gelmektedir. Sürekli olarak güncellenerek daha fazla site üzerinden sorunsuz olarak indirme işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Internet Download Manager (IDM)
(IDM) internet üzerinde indirme işlemi gerçekleştirdiğinizde bu işlemleri 5 kat daha hızlı indirme özelliğine sahip bilinen en popüler dosya indirme yöneticisidir.

Jdownloader
jDownloader, dosya barındırma sitelerinden tek tıkla indirme yapabileceğiniz java tabanlı internetten dosya, film, müzik vb. indirme programı. Çoklu indirme, captcha algılama, otomatik dosya çıkartma özelliğinin yanında sahip olduğu pek çok ek özellik ilede film, müzik, dosya indirmek isteyen kullanıcılar için vazgeçilmez bir indirme programı olmaya adydır.

Orbit Downloader
Orbit Downloader ile sitelerdeki internet üzerinde indirilebilecek ne varsa indirebileceğiniz ücretsiz ve reklamsız indirme yöneticisi. internetten dosya indirmek için en iyi programlardan birisidir. İnternet üzerinden dosya indirme işlemlerinizi çok daha hızlı, güvenli ve düzenli bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayacak program, internet üzerinde kullanılmakta olan en iyi dosya indirme yöneticilerinden bir tanesidir.

Free Download Manager (FDM)
Free Download Manager, bilgisayarlarınıza internetten dosya, müzik, video, resim, oyun, video izleme sitelerindeki videoları ve belgeleri kolayca indirmenizi sağlayan ücretsiz bir indirme yöneticisidir.

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz