Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Ekim ayının popüler 8 mobil oyun ve uygulaması

Doğukan tarafından 02 Kasım 2017, Perşembe günü eklendi.
Habule.com Haber Ekim ayının popüler 8 mobil oyun ve uygulaması
Ekim ayında öne çıkan mobil oyun ve uygulamaları sizler için bir araya getirmeye çalıştık.
Ekim ayının popüler 8 mobil oyun ve uygulaması

Ekim ayında Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarda öne çıkan popüler oyun ve uygulamalarları bu listemizde sizlere sunmaya çalışıyoruz. Listemizde farklı kategoriler altında uygulamalar ve oyunlar yer alıyor. Uygulamaları belirlemeye çalışıyorken yakın zamanda marketlerde kullanıcılar ile buluşmuş yada yeni güncelleme almış olanları tercih etmeye çalıştırk.

Android ve iOS cihazlar için özenle hazırlamaya çalıştığımız herbiri farklı kategorilerde yer alan oyun ve uygulama tavsiyelerimiz bu listemizde yer alıyor.

İşte Ekim ayının öne çıkan uygulama ve oyunları:

1- Microsoft Launcher
Microsoft Launcher ile duvar kağıtları, tema renkleri, simge paketleri ve daha fazlasını stilinize uygun hale getirebilirsiniz. Windows 10 ve Microsoft servisleri ile uyumlu çalışarak PC ile Android cihaz arasında senkronize sağlar.

Android İndirme linki

2- Be My Eyes - Ücretsiz
Görme engellilere yardım amaçlı geliştirilen uygulama, görme yetisi düzgün olan ve diğerlerine yardım etmek isteyen insanlarla, görme engellileri akıllı telefonlar aracılığıyla bir araya getiriyor.

Android İndirme Linki |--| iOS İndirme Linki

3- Stranger Things: The Game - Ücretsiz
Stranger Things: The Game aksiyon dolu bir platform oyunu oynamak isteyenler için hazırlanmış mobil oyun. Şu sıralar 2. sezonuna hazırlanmakta olan Netflix'in popüler bilim kurgu gerilim dizisi Stranger Things'i oyun olarak debemek isteyenlere kaçırılmayacak bir oyun.
Hawkins çevresinde keşfe çıkıyor ve karşılaştığımız bulamacaları çözmeye çalışıyoruz.

Android ve iOS indirme Linki

4- IKEA Place - Ücretsiz
IKEA ürünlerini kullanarak kendi oda düzenimizi hazırlayabileceğimiz bir artırılmış gerçeklik uygulaması.

iOS İndirme Linki

5- Pronounce - Ücretsiz
Pronounce, farklı dillerde kelimelerin okunuşlarını öğrenebileceğiniz bir Android uygulaması. Telefonun kendi içerisnde bulunan text to speech modüllerini kullanıyor. Bu sayede herhangi bir internet bağlantısı gerektirmiyor.

Android İndirme Linki

6- Batman: The Enemy Within - İlk bölüm ücretsiz
Batman: The Telltale Series'in devamı olan oyun, geçtiğimiz ay indirmeye sunuldu. Yeni oyunda Gotham şehrinin Riddler bulmacaları ile karşı karşıya kaldığını görüyoruz. Bunun üzerine Joker ve acımasız federal bir ajan eklenince Batman hiç de kolay olmayan ittifaklar kurmak zorunda kalıyor.

Android İndirme Linki |--| iOS İndirme Linki

7- Into the Dead 2 - Ücretsiz
Zombi aksiyon oyunu Into The Dead'in devamı olan bu oyunda yenilenen hikaye ve birden fazla hikaye sonu bizleri bekliyor. İlk oyunun dinamikleri geliştirilmiş ve yeni haritalar ile silahlar eklenmiş. İlk oyuna göre daha gerçekçi bir oynayış da bulunuyor.

Android İndirme Linki |--| iOS İndirme Linki

Into The Dead ilk oyunu indirme Linki. Android ve iOS

8- Maceracı Yüzgeçler - Ücretsiz
Televizyonda yayınlanan Maceracı Yüzgeçler çizgi filminin bu oyunu tasarımı ve sesleri çok şirin bir şekilde tasarlanmış. Oynanış da oldukça basit. Engelleri geçmek ve altın toplamak için bir defa dokunmak yeterli oluyor.

Android ve iOS indirme linki

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz