Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

E3 2017 Oyunları

Doğukan tarafından 14 Haziran 2017, Çarşamba günü eklendi.
Habule.com Haber E3 2017 Oyunları
E3 2017'de duyurulan tüm oyunları sizler için bir araya getirmeye çalışıyoruz.
E3 2017 Oyunları

E3 2017'de Duyurulan Tüm Oyunlar, E3 2017 kapsamında tanıtılan en iyi bilgisayar oyunları. Oyunseverler tarafından nefesler kesilmiş bir şekilde takip edilen E3 2017 Oyunları'nı sizler için bir araya getirmeye çalışıyoruz.

Her sen düzenlenen E3 PC Gaming Show oyun konferansı, çeşitli birçok yeni oyuna ev sahipliği yapıyor. Bu yıl ise E3 2017 ile beraber bugüne kadar düzenlenen en büyük oyun şovlarından biri gerçekleşti. E3 2017 ile beraber tanıtılan en iyi ve heyacan verici PC oyunlarını buradan bulabilirsiniz.

Macera'dan aksiyona birçok oyun kategorisinin bu listede bulabilirsiniz.

E3 2017 Oyunları
E3 2017 oyun fuarı etkinliğine damga vurmuş en beklenen oyunlar ve açıklamaları.

Total Warhammer
2 Üç serisi beklenen bu oyunun ikinci gerçek zamanlı strateji oyunu olan total Warhammer 2 oyunu çıktığı zaman dört yeni ırk daha gelecek. Bunlar High Elves, Dark, Lzardmen ve henüz adı açıklanmayan dördüncü bir ırk ile oynayabileceksiniz.

Tunic
İsim olarak Secret Lengend olarak da bilinen bu oyun şuana kadar görülmüş en sevimli izometrik oyunlardan bir tanesi diyebiliriz. Oyunu çıkış tarihi henüz belli olmazken grafikler bakımından oldukça güzel bir oyun olacağı bekleniyor.

Ooblets
Sevimli grafik yapısına sahip olan bu oyun daha çok The Sims ve Pokemon oyunlarının karışımı gibi gözüküyor. Oyun Windows 10 ve Xbox One için 2018 yılında çıkışını gerçekleştirecek.

BattleTech
Aynı isme sahip bir temel oyun olan bu macera bir strateji oyunu diyebiliriz. Kickstarter kapsamında istediği parayı toplayan başarılı girişimlerden olan bu oyunu yankın zamanda piyasada göreceğiz.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz