Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

e-Devlet kapısı yeni hizmet ile güncellendi

Doğukan tarafından 09 Kasım 2017, Perşembe günü eklendi.
Habule.com Haber e-Devlet kapısı yeni hizmet ile güncellendi
e-Devlet Kapısı üzerinde yeni bir hizmet kullanıma sunuldu. Artık e-Devlet üzerinden Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi'ne ulaşabileceksiniz.
e-Devlet kapısı yeni hizmet ile güncellendi

e-Devlet Kapısı uygulaması ile birlikte artık e-Devlet üzerinden Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi'ne ulaşabiliyoruz. Yeni gelen mobil güncelleme e "Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi" hizmeti güncellenmiştir.


e-Devlet Kapısı üzerinden sunulan "Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi" hizmeti içeriği ve kapsamı genişletilerek yeni haliyle kullanıma açılmıştır. Daha öncesinde sadece kendiniz için belge alabiliyor iken, artık Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi'ni kendiniz, eşiniz ve henüz ergin olmayan çocuklarınız için e-Devlet Kapısı'ndan alabilirsiniz.

Resmi kurumlar ile ilgili tüm işlerinizi bir tık ile yapabildiğiniz e-Devlet Kapısı, bugün yeni hizmetinin duyurusu ile karşımıza çıkıyor. Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi'ne artık tüm T.C. vatandaşları e-Devlet sitesi üzerinden veya mobil uygulamalarından ulaşabilecek. Daha öncesinde sadece kendiniz için alabildiğiniz belgeyi artık kendiniz, eşiniz ve henüz ergin olmayan çocuklarınız için e-Devlet Kapısı'ndan alabiliyorsunuz.

e-Devlet'in hizmet alanlarının yaygınlaşması ve bu alanda yapılan girişimler oldukça sevindirici.

E-devlet kapısı
Android ve iOS Için E-devlet uygulaması
Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz