Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Google Dijital Atölye ile dijital becerilerinizi geliştirin

Doğukan tarafından 25 Nisan 2017, Salı günü eklendi.
Habule.com Haber Google Dijital Atölye ile dijital becerilerinizi geliştirin
Google'ın ücretsiz eğitimiyle dijital pazarlamayı kolayca öğrenin.
Google Dijital Atölye ile dijital becerilerinizi geliştirin

Dijital becerilerinizi Google'ın ücretsiz eğitimiyle geliştirin. Google Dijital Atölye, dijital pazarlamada uzmanlaşmak için her şeyi bulabileceğiniz bir yerdir. 23 konuyu tamamlayıp her rozetin kilidini açabilirseniz, Dijital Atölye Online Yeterlik Sertifikasını kazanabilirsiniz.

İnsanlar günlük hayatın koşuşturmacasında mobil cihazlara daha çok yöneliyor. Yeni müşteriler çekmek için bu benzersiz fırsattan nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin. Sosyal medya, bebek fotoğrafları beğenmekten ve köpek resimleri paylaşmaktan ibaret değil. Sosyal medyayı işletmeniz için kullanmanın havalı yollarını keşfedin. Temel bilgileri edindiğinize göre bir sonraki aşamaya geçebiliriz. Online mağazanızı optimize etmeyi, tanıtmayı ve yeniden hedeflemeyi öğrenin. Bunun gibi pek çok konuda hem bilgi sahibi olabilir hem de sertifika alarak özgeçmişinize ekleyebilirsiniz.

Google sertifikası alın
Etkileyici bir dijital sertifikayla kariyerinizin marşına basın. Ücretsiz online kurslarımız, arama motorlarından sosyal medyaya kadar her şey ve daha fazlası için size rehber olacak.

Neden sertifika almalısınız?
Sertifikalı olmak, özgeçmişinizin göze çarpmasını sağlar. Özgün dijital yeteneklere sahip olduğunuzun ve öğrenme isteğinizin bir göstergesidir: bunlar da günümüzün iş dünyasında iki önemli vasıftır.

Sertifika Alın
Kurs içeriğimizin tamamını bitirenlerin ücretsiz sertifika alabilmeleri için TOBB, İşkur ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile ortaklık yaptık. İçeriğimiz, dijital yeteneklerinize zemin oluşturacak temel bilgileri ve çok daha fazlasını kapsamaktadır. Siz de bu önemli vasfı, özgeçmişinizde ve LinkedIn profilinizde gururla sergileyebilirsiniz.

Daha fazla bilgiyi buradaki adresten öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz