Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Asus Rog Laptop (Republic Of Gamers)

Doğukan tarafından 11 Kasım 2016, Cuma günü eklendi.
Habule.com Haber Asus Rog Laptop (Republic Of Gamers)
Asus Rog Laptop en iyi oyun canavarı olarak piyasaya çıkarılan Asus netebok cihazları.
Asus Rog Laptop (Republic Of Gamers)

Asus firması tarafından oyun düşkünleri için geliştirilen güçlü ve dayanıklı aynı zamanda pahalı Notebook modellerine verilen isim Asus Rog Laptop (Republic Of Gamers)' dir.

Asus Rog Laptop Özellikleri
Asus firmasının ROG - Republic Of Gamers olarak ürettiği güçlü donanıma sahip dizüstü bilgisayar markaları.

- ROG ZEPHYRUS (GX501)

ROG Zephyrus, ROG'un inovasyona olan bağlılığı ile doğan devrim niteliğindeki bir oyun dizüstü bilgisayarıdır. Daha önceki tüm ROG dizüstü bilgisayarlardan daha ince olmasına rağmen, üst düzey oyun masaüstü bilgisayarlarına rakip olan donanıma sahiptir: Max-Q tasarımlı NVIDIA® GeForce® GTX 1080 grafik, 7. Nesil Intel® Core ™ işlemci, isteğe bağlı 120Hz geniş görüş açısına sahip ekranı ve Windows 10 Pro. ROG, akıllı yeni bir hava akışı tasarımıyla güçlü soğutma ve rakipsiz akustik verimliliği koruyarak gövdesini sadece 16.9-17.9 mm'ye inceltmiştir: Aktif Aerodinamik Sistem. Şık şase, ayrıca genellikle masaüstü bilgisayarlarda oynayan oyuncuların tercih edecekleri türden bir RGB klavye içerir.

- ROG GL502VS (7th Gen Intel Core)
ROG Strix GL502, 7. Nesil Intel® işlemci, yeni NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070 grafik kartını ve etkileyici 120 Hz G-SYNC özelliğine sahip ekranı kompakt ve hafif bir tasarımda bir araya getiriyor. ROG Strix GL502, en yeni oyunları dilediğiniz yerde oynamanıza olanak sağlıyor.

- ROG GL553VD
ASUS ROG Strix GL553 size güçlü performans ve kusursuz oyun deneyimi sunmak üzere 6. nesil Intel® Core™ i7 dört-çekirdekli işlemci, NVIDIA® GeForce® GTX 1050 ekran kartı ve tam Microsoft® DirectX® 12 desteği özelliklerine sahiptir.

- ROG GL702VM (7th Gen Intel Core)
ROG Strix GL702, 7. Nesil Intel® işlemci, yeni NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060 grafik kartını ve etkileyici 120 Hz G-SYNC özelliğine sahip ekranı kompakt ve hafif bir tasarımda bir araya getiriyor. ROG Strix GL702, en yeni oyunları dilediğiniz yerde oynamanıza olanak sağlıyor.

- ROG GL753VD
ASUS ROG Strix GL753 size güçlü performans ve kusursuz oyun deneyimi sunmak üzere 7. nesil Intel® Core™ i7 dört-çekirdekli işlemci, NVIDIA® GeForce® GTX 1050 ekran kartı ve tam Microsoft® DirectX® 12 desteği özelliklerine sahiptir.

- ROG G701VI (7th Gen Intel Core)
ROG G701VI, inanılmaz oyun deneyimleri için tasarlanmıştır. G701VI, hız aşırtılabilir 7. nesil Intel® Core ™ işlemci ile güçlendirilmiş ve NVIDIA® GeForce® GTX 1080 grafik özelliğine sahip olup tüm oyun dizüstü bilgisayarlarının en hardcore'larıyla bile başa-baş mücadele edecek bir ateş gücüne sahiptir. NVIDIA G-SYNC ™ teknolojisine sahip ultra hızlı 120Hz ekran, oyun alanındaki rekabet avantajı için sorunsuz oyun görselliği sağlar. Plazma Bakır renk düzenleri ve yeni Titanyumla kaplanmış bir Bio-Armor, esin kaynağı görünümüyle de dikkatleri çekiyor. Yüksek performans ve istisnai tarzıyla G701VK, savaş alanında kendinizi göstermek için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahiptir.

- ROG G752VS (7th Gen Intel Core)
Piyasaya en son çıkan ROG dizüstü oyun bilgisayarı G752VS, yeni Zırh Titanyumu ve Plazma Bakırı renk grubuyla yepyeni bir görünümle markanın evrimini sergiliyor. ROG G752 ürünü, Windows 10 işletim sistemi, 7. nesil Intel® Skylake Core™ i7 işlemci, 64GB DDR4 RAM ve en son nesil NVIDIA® GeForce® GTX™ grafik kartıyla inanılmaz bir oyun performansı sunuyor. Üstelik sistemin istikrarını ve uzun ömürlülüğünü artırmaya yönelik sadece ROG'ye özgü tozu uzaklaştıran termal çözüme ve savaşta komuta kontrolü tam anlamıyla elinizde tutmanızı sağlayan aynı zamanda 30-tuşa basma olanağı veren arkadan aydınlatmalı anti-ghosting özellikli klavyeye sahiptir.

- ROG G752VS OC Edition (7th Gen Intel Core) G752VS OC, yeni Zırh Titanyumu ve Plazma Bakırı renk grubuyla yepyeni bir görünümle markanın evrimini sergiliyor. ROG G752 ürünü, Windows 10 işletim sistemi, 7. nesil Intel® Skylake Core™ i7 işlemci, 64GB DDR4 RAM ve en son nesil NVIDIA® GeForce® GTX™ grafik kartıyla inanılmaz bir oyun performansı sunuyor. Üstelik sistemin istikrarını ve uzun ömürlülüğünü artırmaya yönelik sadece ROG'ye özgü tozu uzaklaştıran termal çözüme ve savaşta komuta kontrolü tam anlamıyla elinizde tutmanızı sağlayan aynı zamanda 30-tuşa basma olanağı veren arkadan aydınlatmalı anti-ghosting özellikli klavyeye sahiptir.

- ROG GL553VW
ASUS ROG Strix GL553 size güçlü performans ve kusursuz oyun deneyimi sunmak üzere 6. nesil Intel® Core™ i7 dört-çekirdekli işlemci, NVIDIA® GeForce® GTX 960M ekran kartı ve tam Microsoft® DirectX® 12 desteği özelliklerine sahiptir.

- ROG Strix GL702ZC
ROG Strix GL702ZC AMD Ryzen ™ 7 işlemcisine sahip dünyanın ilk oyun dizüstü bilgisayarıdır. ROG'un oyun tasarım mirasına sahip AMD devrimci Ryzen platformunun katıksız gücünü bir araya getiren ROG Strix GL702ZC, çok çekirdekli oyuncuların ve kullanıcıların zorlu, çoklu ortam ağırlıklı iş yükleri gereksinimlerini karşılamak için inanılmaz bir performans sunacak şekilde tasarlanmıştır. Oyun oynamak için rekabet gücünü arttıran ROG Strix GL702ZC, inanılmaz görseller için 17 inç geniş görüş paneli, hızlı, doğru denetim için anti-ghosting özelliğine sahip arkadan aydınlatmalı klavye ve çok sayıda oyun odaklı ROG Oyun Merkezi ile sekiz-çekirdeğin arkasında incelikle ayarlanmış bir silahtır.

Bu oyun canavarları hakkında daha fazla detayı Asus'un web sitesinden bulabilir ve satın alabileceğiniz yerleri öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz