Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Google ve Yandex Ana Sayfasında

Doğukan tarafından 29 Ekim 2017, Pazar günü eklendi.
Habule.com Haber 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Google ve Yandex Ana Sayfasında
Google ve Yandex'den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel Doodle geldi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Google ve Yandex Ana Sayfasında

29 Ekim için özel bir tasarıma imza atan ülkemizde de kullanılan Yandex oldu. 1998 yılından beri doodle kullanmakta olan Google, bu özel tasarıma daha sonra duyarlı olmaya başladı. Tatil günlerini, dönümlerini ve ünlü insanları anmak amacıyla logolarını değiştirerek yerine özel doodle hazırlayan Google ve Yandex, her biri kendi sayfalarında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel bir çalışmaya imza attı.

Her ülke kullanıcısı için farklı alan adlarına sahip olan Google, bu alan adları altında özel günlerini unutmamaya özen gösteriyor. Google, bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel bir Doodle hazırladı. Google'ın hazırladığı Doodle'a tıkladığını'da "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı"nın Türkiye'deki arama sonuçlarına sizleri ulaştırıyor.

Google bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel Türk bayraklı bir Doodle hazırladı. Ayrıca bu Doodle'a tıkladığımızda "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı"nın arama sonuçlarına ulaşılabiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 94. yılına özel olarak Yandex sabit bir Türk bayrağı kullanıyor, Google ana sayfalarında (Google.com.tr) adresinde ise 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel olarak hazırlanmış hareketli bir doodle bulunuyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Cumhuriyet Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet yönetimini ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim günü Türkiye'de ve Kuzey Kıbrıs'ta kutlanan bir milli bayramdır.

Bizde Pasaindir.com ailesi olarak tüm kullanıcılarımızın ve Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyoruz.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz