Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
GRIM - Mystery of Wasules
Ana SayfaOyunlar › GRIM - Mystery of Wasules - Türk yapımı macera oyunu

GRIM - Mystery of Wasules

Şimdi İndir
Windows 7 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.50/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.50 / 5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretli
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
StudioBACKSTAGE
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Sayıları arttıkça mutlu olduğumuz yerli yapım oyunlara bir yenisi daha eklendi.
Muhammed
Son güncelleme: 25 Ekim 2017, Çarşamba
GRIM - Mystery of Wasules
GRIM - Mystery of Wasules - 2
GRIM - Mystery of Wasules - 3

GRIM - Mystery of Wasules, birinci şahıs kamerasından oynanan, atmosferi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış Türk yapımı bir macera oyunudur. Hikaye odaklı yapıya sahip oyunda gizem ve keşf bizi bekliyor.

Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen oyun Steam'de yayınlandı. Bağımsız oyunlar arasında yerini almış olan oyunda, şüpheli ölümlerin ardındanki gerçeği ortaya çıkarmak için Oswald GRIM adlı karakteri yönlendireceğiz. Oyunun aksiyon elementleri ise Spectral State modu ile kısıtlı. GRIM - MoW'un asıl amacı oyuncuyu başka bir çağa götürmek ve ona bir hikaye anlatmak. Bu dövüş, savaş, patlama ve benzeri aksiyonların oyunda olmadığı anlamına geliyor.

Hikaye ve Oynanış Hakkında
Dunia'da beş krallık bulunmaktadır. Dreabrog ve Glimor olarak bilinen iki krallık arasında 10 yıllık bir savaş oldu. Savaştan Dreaborg Krallığı galip olarak çıktı ve Glimor krallığı ise fethedildi. Geçen 4 yılın ardından Wasules olarak bilinen eski Glimor topraklarında şüpheli bazı ölümler başladı. Bunun üstüne de Dreaborg Hükümdarı Owen GRIM, kahramanımız Oswald GRIM'i ölümleri araştırması için Wasules Diyarı'na gönderdi.

Oyunu Oswald GRIM olarak oynayacaksınız; Dreaborg Krallığı'nın en genç ve gelecek vaadeden bilgini. Oswald olarak gerçeği ortaya çıkarmak için bulacağınız haritaları, günlükleri, devlet kayıtlarını, gizli arşivleri ve kitapları inceleyeceksiniz. Ayrıca kahramanımızın Spectral State adı verilen bir ruh hali bulunmakta. Bu ruh haline büründüğünde dünyayı farklı bir perspektiften görebiliyor ve algıları keskinleşiyor ve sürekli olarak bazı fısıltılar duymasını sağlıyor.

Gelişen oyun sektöründe hazırlanmış olan tüm oyunlara Paşaindir ailesi olarak tam destek vermekteyiz. Umarız bundan sonra gelecek oyunların seslendirmeleri de Türkçe olarak karşımıza çıkar. Yapımcılara nacizane bir isteğimiz olsun.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
GRIM - Mystery of Wasules indir : http://www.habule.com/grim-mystery-of-wasules/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..