Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Government Simulator
Ana SayfaOyunlarGovernment Simulator indir - Ülke Yönetme Oyunu

Government Simulator

Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Ambiera
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Ülke Yönetme Oyunu - Government Simulator, ülke yönetme oyunları sevenlere yönelik hazırlanmış olan Pc simülasyon oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 01 Aralık 2017, Cuma
Government Simulator
Government Simulator - 2
Government Simulator - 3

Government Simulator, ülke yönetme oyunları oynamayı sevenler için hazırlanmış olan oyunda, bir ülkenin bütün yönetimini gerçekleştirebileceğiniz oldukça gerçekçi bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun şimdilik tek eksiği İngilizce olması, şimdilik Türkçe dil desteğine sahip değil.

Ücretsiz olarak bilgisayarınıza Steam üzerinden indirebileceğiniz Government Simulator, içerisinde yer alan veriler gerçek hayatta mevcut olan veriler olduğunu hatırlatmak istiyorum. Oyunda Amerika, Fransa, Almanya, Ruya gibi ülkeler haricinde, ayrıca kendi ülkenizi oluşturmanıza da izin veriyor. Yönetimini sağlayacağınız ülkeyi seçtikten sonra hükümet bütçesini, vergileri ve kanunları kendiniz değiştirebilir ya da var olanlarla birlikte yola devam edebiliyorsunuz. Nüfus, borç, milli hasıla, ekonomik büyüme, işsizlik, suç oranı, yaşam uzunluğu, doğum ve ölüm oranı, altyapının durumu gibi kriterler yönettiğiniz ülkeniz için çok önemli olduğunu unutmayın.

Yalnış yönetim sonucunda, yakın zamanda başımızdan geçmiş olan 2001 krizindeki gibi bir ülkeyi yerle bir edebilir, başka ülke başkanlarının karşısında esas duruşta durabilirsiniz. Daha sonra Ekonomiyi kurtarayım derken, dışarıdan Bakan getirerek ülkenizi daha vahim duruma düşürebilirsiniz.

Oyunumuzda komşu ülkeler ile ilişkilerimizi hep en iyi seviyede tutmaya çalışıyoruz. Eğer canımızı sıkan komşu ülke olursa, dilediğimiz zaman o ülkeye savaç açabiliyoruz. Ama komşu ülkenin gücüne bakmadan bodoslama her ülkeye savaş açmamanızı öneriyorum.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler