Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Google Play (APK)
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidGoogle Play (APK) indir - Android Oyun Mağazası - Play Store Yükle

Google Play (APK)

Hemen İndir
Android 4.0.1 ve üzeri - 12.10 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.38/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.38 / 5 - 8 kullanıcı katıldı
Sürüm:
8.4.18.V
Boyut:
12.10 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.0.1 ve üzeri
Üretici
Google
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android Oyun Mağazası - Play Store Yükle - Play Store, Android için geliştirilen oyun veya uygulamaları indirip kullanabileceğiniz bir oyun ve uygulama indirme mağaza uygulaması.
Muhammed
Son güncelleme: 25 Kasım 2017, Cumartesi
Google Play (APK)
Google Play (APK) - 2
Google Play (APK) - 3

Google Play Store (APK), Google tarafından geliştirilmekte olan tüm Android oyun ve uygulamalarına ulaşabileceğiniz en popüler oyun ve uygulama mağazası.

Genel olarak Android marka telefon ve tabletlerin içerisinde Google Play Store uygulaması kurulu olarak gelmektedir. Google Play Store ile Android mobil cihazlarınıza oyun ve uygulamaları indirebilirsiniz. Birbirinden farklı kategorilere göre sıralanmış olan uygulamaları inceleyip kullanıcı yorumlarını verdikleri puanları analiz ederek indireceğiniz uygulama hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Google Play uygulamasından Android telefonun veya tabletinize yükledikten sonra Gmail hesap bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Gmail hesabınız ile giriş yaptıktan sonra Google Play'ın arama bölümünden istediğiniz uygulama veya oyunu arayarak rahatlıkla indirebilirsiniz.

Google uygulamalarını ve Google Play'den alınan uygulamaları güncellemek için kullanılır. Bu bileşen, Google hizmetlerinizde kimlik doğrulama, senkronize edilen kişiler, en son kullanıcı gizliliği ayarlarının tümüne erişme ve daha yüksek kalitede, daha az güç harcayan konum tabanlı hizmetler gibi temel işlevleri sağlar. Google Play hizmetlerinin yüklemesini kaldırırsanız uygulamalar çalışmayabilir.

Ücretsiz olarak indirip kullanabielceğiniz bu Android market içerisinde pekçok kategori altında Android için binlerce oyun, ugulama, ofis programı gibi aradığınız her şey yer alır. Ayrıca Google Play hesabınıza birden fazla cihaz tanımlayabilir ve indirmek istediğiniz uygulamaların veya oyunların cihazlarınız uyumlu olup olmadığını görüntüleyebilmeniz mümkün. Mobil cihazlarınızda sahip olduğunuz tüm uygulamaları, oyunları ve diğer verileri Google Play hesabınız üzerine yedekleyerek ileride sorun olduğu zaman geri alabilirsiniz.

Google tarafından hazırlanan uygulama, Android telefon veya tabletinizdeki Google hesabınızla entegreli çalışır. Google Play üzerinde yer alan içeriklere yorum bırakabilir, uygulamaları indirebilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz.

İndireceğiniz APK dosyasını kurabilmek için Ayarlar - Uygulamalar bölümündeki Bilinmeyen kaynaklar seçeneği aktif etmelisiniz.

Yenilikler:
- Google Etiket Yöneticisi Geliştirilmiş E-Ticaret API'sı
- Reklamlar API'sı ile ilgili, HTTPS desteğini içeren iyileştirmeler
- Konum API'sı ile ilgili, pil optimizasyonlarını içeren iyileştirmeler
- Drive API'sı ile ilgili, çakışma çözümlemeyi içeren iyileştirmeler
- Android Wear API'sı ile ilgili iyileştirmeler
- Google Fit geliştirici önizlemesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler