Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Google Chrome
Ana Sayfaİnternet ProgramlarıGoogle Chrome indir - Hızlı ve Ücretsiz Web Tarayıcısı

Google Chrome

Hemen İndir
Windows Tümü - 43.3 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.83/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.83 / 5 - 6 kullanıcı katıldı
Sürüm:
62.0.3202.89
Boyut:
43.3 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Google
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com İnternet Programları
Hızlı ve Ücretsiz Web Tarayıcısı - Google Chrome internette daha iyi gezinmek için geliştirilmiş hızlı, basit ve güvenli bir tarayıcıdır.
Muhammed
Son güncelleme: 12 Kasım 2017, Pazar
Google Chrome
Google Chrome - 2
Google Chrome - 3

Dizüstü bilgisayarınız, telefonunuz ve tabletiniz için tek bir tarayıcı sloganıyla yola çıkan Google Chrome, bilgisayarınız, telefonunuz ve tabletiniz için tek bir tarayıcı olma özelliğine sahip Google tarafından kullanıcı isteklerine ve internet ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirilmekte olan ve internette gezinmeyi kolaylaştıran ücretsiz ve Türkçe bir web browser gezginler tarayıcı programı.

İnternet kullanımını daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getirmek için sürekli olarak geliştirilmekte olup otomatik olarak kendisini güncellemektedir. Google Chrome 55 sürümünde en çok dikkat çeken artık Flash Player desteğinin tamamen sonlandırılmış olduğu.

Daha hızlı gezinerek sonuçlara daha hızlı ulaşın.

Chrome temaları, uygulamaları ve uzantılarıyla tam olarak kendi tarzınızda gezinin. Yer işaretleri ve başlangıç sayfalarıyla sık kullandığınız web sayfalarına doğrudan erişin. Chrome'u kurduktan sonra yaptığınız özelleştirmeler tüm cihazlarınızda senkronize olarak saklanır. Böylece Android, iOS, PC üzerinde aynı web tarayıcısını aynı özelliklerde kullanabilirsibniz. Chrome açık sekmelerinizi, yer işaretlerinizi ve son aramalarınızı bilgisayarınızdan telefonunuza veya tabletinize ya da telefonunuz veya tabletinizden bilgisayarınıza aktarır. Böylece, web'i kullanma şekliniz tüm cihazlarınızda aynı olur. Senkronizasyonu başlatmak üzere diğer cihazlarınızda oturum açmanız yeterlidir.

52 Sürüm Yenilikleri:
- Chrome 52'deki en önemli değişiklik ise App Launcher'ın beklendiği gibi kaldırılması.
- 48 güvenlik sorunu onarımı,

Bilgisayarınızda Google Chrome tarayıcısı bulunuyorsa onu güncellemke için Ayarlar menüsünü açın ve Google Chrome Hakkında üzerine tıklayın veya chrome://help/ i kopyalayarak araç çubuğuna yapıştırın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Google Chrome için Yapılan Yorumlar..
Google Chrome için Ahmet Can dedi ki; @ 26.07.2017
Windows xp desteğini çekmeseydi çok iyi olurdu. şimdi dımdızlak kuru bazlak açıkta kaldık. herhalde böyleydi bu deyim
İlginizi Çekebilecek haberler