Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

GOM Player indir

Hemen İndir
Windows Tümü - 22.30 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.29/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.29 / 5 - 21 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2.3.25.5282
Boyut:
22.30 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Gomlab
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Müzik ve Video
GOM Player
Muhammed
Son güncelleme: 09 Ocak 2018, Salı
Ücretsiz Video Oynatıcı

GOM Player, her tür video dosyasını sorunsuz bir şekilde oynatabilen ücretsiz bir media player programı. Tüm video ve ses dosyalarını sorunsuz olarak oynatın.

Windows bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu popüler oynatıcı sahip olduğu yerleşik codec motoru sayesinde, herhangi bir codec paketi indirmenize gerek kalmadan tüm video ve ses dosyalarını oynatabilmektedir. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde de hiçbir zorluk çekmeden film veya müziklerinizi oynatabilirsiniz. DVD ve VCD disklerinizi oynatabilir, film ile aynı isimdeki altyazıları otomatik olarak gösterebilir.

Tüm popüler ses ve video dosyası uzantılarını sorunsuz bir şekilde oynatan GOM Player içerisinde yer alan codec paketi sayesinde herhangi bir codec paketi kurmanıza gerek kalmaz. En çok tercih edilen Media player yazılımlarından bir tanesi olan GOM Player ile neredeyse tüm video dosya türlerini oynatabilir, internette indirmekte olduğunuz video dosyalarını oynatabileceğiniz gibi bozuk video dosyalarını da oynatabilirsiniz. SMI, SRT, RT, SUB ve daha birçok altyazı formatını desteklemesinin yanısıra altyazıları istediğiniz şekilde özelleştirebilmenizede imkan vermektedir. Sistem kaynaklarını oldukça az kullana bu video oynatıcı yazılım ile izlemekte olduğunuz videolardan hızlı bir şekilde ekran görüntüsü alabilir, altyazıları oynatabilir veya m3u, pls, asx gibi oynatma listelerinizi oynatabilirsiniz.

Farklı arayüz kullanabilme desteğine sahip video ve ses dosyalarını oynatabilen bir media player uygulaması arıyorsanız GOM'u deneyebilirsiniz..

Destek Verdiği Dahili Video Biçimleri : AVI, DiVX, OGM, MKV, MP4, K3G, IFO, ASF, WMA, WMV, MPG, M1V, M2V, VOB, RMVB, RM. GOM Media Player hemen hemen tüm videoları kolaylıkla oynatacabileceğiniz çok amaçlı bir video çalardır. Kullanışlı arayüzeyi gelişmiş fonksiyonelliği ve ücretsiz fiyat etiketiyle ihtiyacınız olan tek ortam sürücüdür.

GOM Player - Ekran Görüntüleri
GOM Player
GOM Player
GOM Player
Bunlarda İlginizi Çekebilir
GOM Player için Yapılan Yorumlar..
GOM Player için Serdar dedi ki; @ 11.08.2013
gom playeri yukledim bilinmeyen yayımcı olarak geldi onu nasıl indirebilirim bana yardımcı olurmusunuz