Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Golden Axe
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidGolden Axe indir - Android İçin Efsanevi Atari Oyunu

Golden Axe

Hemen İndir
Android 4.4 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0.0
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.4 ve üzeri
Üretici
SEGA
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin Efsanevi Atari Oyunu - Golden Axe, atari oyunu efsanelerinden olan oyunu Android platformlar üzerinde oynayın.
Muhammed
Son güncelleme: 04 Eylül 2017, Pazartesi
Golden Axe
Golden Axe - 2
Golden Axe - 3

Golden Axe, macera oyunları arasında zamanın bomba oyunlarında bir tanesi olarak sayılan oyun Android cihaz sahipleriyle yeniden buluşuyor.

SEGA tarafından 1989 yılında piyasaya sürülen, yaklaşık 30 yıllık bir mazisi olan Golden Axe isimli oyun artık Android cihazlarda efsane ile birlikte büyüyen bir döneme geçmişini anımsatacak. Oyunumuza ilk olarak Death Adder'dan intikam almaya yemin etmiş 3 savaşçı karakterden birini seçerek başlıyorsunuz. Kaydırmalı engellerin çok fazla olduğu bu macera oyununda düşmanları yere sererek ilerlemeye çalışıyoruz. Golden Axe, tarihin en önemli atari oyunları arasında yer almakta olan oyunu gözünüz kapalı denemenizi öneriyorum.

Eskiye dönüp bir nostalji yaşamak isteyenler için Golden Axe ücretsiz olarak reklam gösterimi ile markette yerini almış durumda. 6.99 TL ödeyerek reklamsız sürümünü alabiliyorsunuz. SEGA ilerleyen dönemde bu oyun için online mod özelliğini aktif ederek oyunculara çok daha büuük eğlence sunacağınız açıklamış durumda.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler