Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
FurMark
Ana SayfaProgramlar › FurMark - Ekran Kartı Test Programı

FurMark

Şimdi İndir
Windows Tümü - 7.80 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.19.1.0
Boyut:
7.80 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Jerome Guinot
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Programlar
FurMark, bilgisayarınızda bulunan ekran kartınızın performansını test edebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.
Muhammed
Son güncelleme: 02 Kasım 2017, Perşembe
FurMark
FurMark - 2
FurMark - 3

FurMark, bilgisayarınızda bulunan grafik kartını (GPU) test edebileceğiniz ücretsiz bir ekran kartı test programı. Ekran kartının sınırlarını zorlayarak performansını test etmenize izin veren bu yazılımı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Ekran kartınızın performansını değerlendirmek için çeşitli işlemlere tabi tutarak onun performansını ölçmeye çalışıyor. Özellikle overclock işiyle içli dışlı olan kullanıcıların tercih ettiği bu test programı, ekran kartlarının performanslarını ortaya kayabiliyor. FurMark kullanmadan önce, daha iyi bir sonuç elde etmek için mutlaka grafik kart sürücülerinizi güncellemelisiniz. Grafik kartınızın sıcaklığını çok hızlı bir şekilde artıran programı kullanarak test yaparken ısı bilgilerini ekranınızdan takip edebilirsiniz. Ekran kartının testi başarılı bir şekilde sonuçlandığında size, yapmış olduğunuz test ile ilgili oalrak test ayarları, bilgisayarınızın donanımı ve yazılımlarını içeren ayrıntılı bir rapor sunar. Bu raporda ekran kartınızın puanını görebilir ve aldığınız puanı internet üzerinden yayınlayarak diğer kullanıcılara bilgiler vermiş olursunuz.

NOT: FurMark'ı tercrübeli olan kullanıcılara önerebiliyoruz. Her kullanıcının kullanmasını önermiyoruz. Ekran kartınıza ciddi zarar verebileceğini unutmayın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
FurMark indir : http://www.habule.com/furmark/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..