Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
HabuleOnline UygulamalarFirst Blood: Er Meydanı › Web Tabanlı FPS Oyunu

First Blood: Er Meydanı indir

Adrese Git
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.91/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.91 / 5 - 11 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Oasis Games
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Online Uygulamalar
First Blood: Er Meydanı
Doğukan
Son güncelleme: 07 Temmuz 2015, Salı
Web Tabanlı FPS Oyun First Blood: Er Meydanı Artık Türkiye'de

Çin’in teknoloji devlerinden Oasis Games tarafından yayınlanan First Blood: Er Meydanı, indirmeden tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz MMOFPS oyunudur. Hiçbir şekilde kurulum gerektirmeden, Web tabanlı olarak kullanabileceğimiz First Blood: Er Meydanı ile savaşın kuralları adeta yeniden yazılacak.

FPS oyuncularının yakından tanıdığı ve bu alanda isim yapmış pek çok oyundan tanıyacağı silahlara sahip olan oyun, ayrıca harita çeşitliliği ve tanıdık haritalar içermesinin yanı sıra oyun modları olarak da ölüm maçı, takımlı ölüm maçı, bomba imha gibi kendisini yıllar içinde oyunculara kanıtlamış seçenekler sunuyor ve dilerseniz sadece el bombası ya da sadece tabanca gibi seçenekler ekleyerek kendi modunuzu da yaratma imkanı veriyor.

First Blood: Er Meydanı, efsane oyunlardan izler taşıyor ve oyuncularına bilindik haritalar, silahlar, mühimmatlar ve basit bir arayüz sunuyor. Oyunda ölüm maçı, takımlı ölüm maçı, bomba imha gibi oyun türlerinin yanı sıra, sadece tüfek veya sadece el bombası gibi kişiselleştirebileceğiniz kişisel oyun türleri de yaratabiliyorsunuz.

Depo, çöl, tren istasyon, buzul, nükleer üs gibi çeşitli ortamların işlendiği farklı büyüklükteki haritalarıyla her zevke hitap eden oyunda, takım çatışması, bireysel çatışma, bomba kurma, mutasyon, boss savaşı gibi farklı kurguda bir çok oyun modu da bulunuyor. Özel karakterleri, zengin silah ve mühimmat seçenekleriyle de dikkat çeken First Blood‘da rütbe sistemi sayesinde kazanılan maç, ölme ve öldürme sayısı gibi değerlere göre yüksek rütbelere ulaşarak yeteneklerinizi arttırabiliyorsunuz.

First Blood: Er Meydanı - Ekran Görüntüleri
First Blood: Er Meydanı
First Blood: Er Meydanı
First Blood: Er Meydanı
Bunlarda İlginizi Çekebilir
First Blood: Er Meydanı için Yapılan Yorumlar..
First Blood: Er Meydanı için Mehmet Can dedi ki; @ 18.12.2017
bu oyunu çok seviyorum ve çok eğlenceli.
First Blood: Er Meydanı için Abdurrahman dedi ki; @ 16.04.2017
çok güzel ve çok beğendim.