Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Faraway 2: Jungle Escape
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidFaraway 2: Jungle Escape indir - Android İçin Gizemli Bulmacalara Sahip Ormandan Kaçış Oyunu

Faraway 2: Jungle Escape

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0.28
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Snapbreak
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin Gizemli Bulmacalara Sahip Ormandan Kaçış Oyunu - Faraway 2: Jungle Escape zorlu bir ormandan kaçmak için zorlu düellolara girişip bir o kadar zorlu bulmacaları çözmek gerekiyor.
Doğukan
Son güncelleme: 05 Aralık 2017, Salı
Faraway 2: Jungle Escape
Faraway 2: Jungle Escape - 2
Faraway 2: Jungle Escape - 3

Faraway 2: Jungle Escape, zorlu arazi şartlarından kurtulup ilerlemeye çalışacağınız eğlenceli bir ormandan kaçış oyunu.

Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda, ormanların yeni Tarzanı olabilirsiniz. Zorlu bir ormandan kaçmak için zorlu düellolara girişip bir o kadar zorlu bulmacaları çözmek gerekiyor. Gerçekten çok zorlayıcı bulmacalar ile kafa patlatacağımız oyunda babamızı kurtarmaya çalışıyoruz. 1 milyondan fazla oyuncu tarafından indirilmiş olan Faraway 2: Jungle Escape, en iyi kaçış oyunları arasında zorlukları nedeniyle yer alıyor.

Oyunun Hikayesi:
Kayıp babanızı arama yolculuğuna başlamanızın üstünden neredeyse bir yıl geçti. Bir sürü akıl karıştıran bulmacayı çözdükten sonra, geçiş yaptığınız son portal sizi keşfetmeniz için yeni tapınaklarla dolu tamamen yeni bir kıtaya götürdü. Görünüşe göre bir şeylere yaklaşıyorsunuz ve babanızın geride bıraktığı notaları bulmaya devam ediyorsunuz, yalnız şimdi, onun tek başına olmadığı anlaşılıyor. Tapınak labirentlerinden kurtulmak için ortamı gözlemleyin, öğeleri toplayın, aygıtları manipüle edin ve şaşırtıcı bulmacaları çözün.

18:9 telefon ve tabletlerle uyumlu olan oyununda ilk 9 bölüm ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..