Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
FaceDance Challenge
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidFaceDance Challenge indir - Android ve iOS İçin Yüz Dansı Oyunu

FaceDance Challenge

Hemen İndir
Android 4.0.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0.9.1
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici
Diffcat
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS İçin Yüz Dansı Oyunu - Face Dance Challenge, yüzünüzü müzik eşliğinde değişik şekillere sokabileceğiniz eğlenceli bir mobil uygulama.
Muhammed
Son güncelleme: 27 Ağustos 2017, Pazar
FaceDance Challenge
FaceDance Challenge - 2
FaceDance Challenge - 3

FaceDance Challenge, Sosyal medyanın en son eğlencesi olan yüzünüzle dans etme oyunu. Farklı oyun yapısıyla bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran mobil uygulamada, seçeceğiniz şarkı eşliğinde ön kameradan kendinizi izlerken gelen emojilere göre yüzünüzü değiştiriecek ve puan kazanmaya çalışacaksınız.

Android ve iOS işletim sistemine sahip telefon ve tablet cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu eğlenceli mobil oyunda, ekranda gösterilen ve müzik ritmine göre değişen emoji yüzlerini selfie kameranız eşliğinde taklit etmek zorundasınız. Yüz tanıma teknolojisinin kullanıldığı bu eğlenceli oyun, oyuncunun yüz ifadesinin, emojinin ifadesine uygun olup olmadığını denetleyerek puan veriyor.

Yüz ifadelerinizi gerçek zamanlı olarak algılayan FaceDance Challenge, eğer sizden kapalı bir göz veya açık bir ağız hareketini yapmanızı istiyorsa, sizler aynen onu yaparak puan alabiliyorsunuz. Arkada çalan müziğe, eş zamanlı olarak ekranda görünen emojileri taklit ederek arkadaşlarınızla birlikte eğlenceyi tavan yapmaya hazır olun. Çünkü bu eşsiz eğlence sizi saracak.

Vietnamlı bir oyun stüdyosu olan DiffCat tarafından yapılan uygulama, kısa sürede tüm dünya üzerinde en çok indirilen uygulamalar arasında yerini almış durumda.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler