Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
HabuleMobil UygulamalarAndroidEngly › Video İzleyerek İngilizce Öğrenme Uygulaması

Engly indir

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0.4
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Konuşarak Öğren
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Engly
Muhammed
Son güncelleme: 19 Aralık 2017, Salı
Video İzleyerek İngilizce Öğrenme Uygulaması

Engly, Mobil platformlarda kullanabileceğiniz ücretsiz ve reklamsız bir İngilizce öğrenme uygulaması. Hiç sıkılmadan, dilediğiniz her yerde İngilizce öğrenebilir yada İngilizce seviyenizi geliştirebilirsiniz.

İngilizce öğrenimini kolaylaştıran yabancı dil uygulamaları arasında ücretsiz ve reklamsız olarak sunuluyor.

İngilizce kelime öğrenmek, kelimelerin telaffuzlarını öğrenmek ve en çok kullanılan cümle kalıplarını İngilizce filmler, belgeseller, reklamlar, eğitici ve eğlenceli videolar içerisinden öğrenmek Engly ile artık çok kolay. İngilizceye yeni başladıysanız veya orta / ileri seviyedeki İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız uygulamayı hemen indirin, hiç sıkılmadan ücretsiz İngilizce öğrenin Videoları izlerken İngilizce cümleleri altyazılardan okuyun ve anlamını öğrenmek istediğiniz kelimenin üzerine tıklayın, Engly size İngilizce kelimelerin Türkçe anlamlarını göstersin.

İngilizce deyimler, ata sözleri ve günlük hayat içerisinde kullanılan İngilizce konuşma kalıplarını eğlenceli İngilizce videolar ile öğrenmek sizin için de çok eğlenceli ve kolay olacak. Sıfırdan İngilizce öğrenmekte en büyük sorun olan İngilizce kelime öğrenmenin zorluğu Engly ile artık çözülüyor. Videoları izlerken hem İngilizce gramer kurallarını ve İngilizce cümle kalıplarını öğrenecek hem de yeni İngilizce kelimeleri, anlamları ve telaffuzlarıyla daha iyi hatırlayacaksınız. Aynı zamanda İngilizce video öğrenip altyazıları okurken dinlediğinizi ve okuduğunuzu anlama yeteneklerinizi de geliştireceksiniz.

Engly - Ekran Görüntüleri
Engly
Engly
Engly
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..