Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Enerjisa Mobil
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidEnerjisa Mobil indir - Android ve iOS İçin Enerjisa Mobil Uygulama

Enerjisa Mobil

Hemen İndir
Android 4.0.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.1.6
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici
Enerjisa Perakende
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS İçin Enerjisa Mobil Uygulama - Enerjisa Mobil uygulaması ile elektrik aboneliğiniz ile ilgili borç sorgulama, fatura ödeme, randevu alma gibi işlemleri kolayca yapın.
Doğukan
Son güncelleme: 05 Aralık 2017, Salı
Enerjisa Mobil
Enerjisa Mobil - 2
Enerjisa Mobil - 3

Enerjisa Mobil ile elektrik aboneliği ve faturalarınızla işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz mobil online hizmetler uygulaması.

Android ve iOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinize, Enerjisa'nın sunduğu hizmetlerden yararlanmak için hemen indirin. Elektrik aboneliğiniz ve faturalarınızla ilgili işlemlerinizi uzaktan ve hızlıca yapabileceğiniz ve planlı kesintilerden haberdar olabileceğiniz Enerjisa Mobil ile hayatınızı kolaylaştıracak çözümler bulabilirsiniz.

Online Hizmetler Uygulaması ile Neler Yapabilirsiniz?
- Tesisatlarınıza ait geçmiş tüketim bilgilerinizi karşılaştırıp enerjinizi verimli kullanmaya yönelik önerileri değerlendirebilirsiniz.

- Size en yakın Müşteri Hizmetleri Merkezimizden randevu alabilir, sıra beklemeksizin işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız Taşınma ve Abonelik adımları ile hizmet merkezlerimize gitmeden önce gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

- Aylık 500 TL'ye kadar olan ödemelerinizi kredi kartı ile işlem ücreti olmadan güvenle ödeyebilir veya diğer ödeme kanallarımız ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

- Elektrik aboneliğinizin bulunduğu tesisatlara yakın bölge/lerde planlı kesinti varsa hızlıca görüntüleyebilir veya farklı bölgelerde yer alan planlı elektrik kesintileri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

- Elektrik faturanız aylık 82 TL üzerindeyse avantajlı tarifeleren faydalanmak için uygulama içerisinde yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..