Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Ekran Yansıtma
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidEkran Yansıtma indir - (Screen Stream Mirroring) - Telefondan Televizyona Görüntü Aktarma Uygulama

Ekran Yansıtma

Hemen İndir
Android 4.0.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici
MOBZAPP
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Mobil Uygulamalar
(Screen Stream Mirroring) - Telefondan Televizyona Görüntü Aktarma Uygulama - Screen Stream Mirroring, Android telefondaki görüntüyü akıllı televizyonlara aktarabilmenize izin veren televizyona görüntü yansıtma uygulaması
Doğukan
Son güncelleme: 05 Aralık 2017, Salı
Ekran Yansıtma
Ekran Yansıtma - 2
Ekran Yansıtma - 3

Screen Stream Mirroring, Android cihazınızın ekranını ve sesini gerçek zamanlı olarak yansıtabileceğiniz ve canlı yayın yapabileceğiniz bir ekran yansıtma uygulaması.

Android telefonunuza ücretsiz olarak indirip deneyebileceğiniz deneme sürümünden fayda sağlarsanız ücretli sürümünü satın alabilirsiniz. Ekranınızı medya oynatıcı, web tarayıcı, Chromecast ve UPnP / DLNA cihazları (Akıllı TV veya diğer uyumlu cihazlar) üzerinden aynı ağdaki herhangi bir cihaza veya bilgisayara "canlı" olarak yansıtabilirsiniz. Twitch, Facebook, Ustream ve internetteki diğer popüler yayın akışı sunucuları üzerinden istediğiniz her şeyi canlı olarak yayınlayabilirsiniz: en sevdiğiniz oyunları yayınlamak için harikadır.

Görüntü yansıtma, web tarayıcıları ile ekran paylaşımı, Medya oynatıcı ve VLC, XBMC/KODI, OBS (Open Broadcaster Software) gibi diğer araçlarla görüntü yansıtma ve ekran paylaşımı.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..