Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Son Dakika Depremler

Son Dakika Depremler

Hemen İndir
Windows Tümü - 5.90 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2017.1.42
Boyut:
5.90 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
South
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Masaüstü Programları
Earth Alerts - Son Dakika Depremler, dünya üzerinde olmuş olan depremler hakkında son dakika haberlerini alabileceğiniz bir uygulama.
Doğukan
Son güncelleme: 07 Aralık 2017, Perşembe
Son Dakika Depremler
Son Dakika Depremler - 2
Son Dakika Depremler - 3

Son Dakika Depremler uygulaması olan Earth Alerts ile dünya üzerinde oluşan deprem, volkan patlamaları, tsunami gibi doğa olaylarını takip edebilirsiniz.

Windows tabanlı bir program olan Earth Alerts sayesinde dünyadaki deprem, sel, volkan, tsunami, fırtına ve tayfun gibi doğal afetleri bilgisayarınızdan gerçek zamanlı olarak izleyebileceksiniz. Uyarı bildirimleri, raporları ve görüntüleri gibioluşan bu tür doğa olaylarını fotoğraflar ve uydu görüntüleriyle sunan kaliteli bir programdır.Doğal afet uyarı programı olan Earth Alerts ile ayrıca dünyanın her yerindeki hava durumunuda takip edebilirsiniz.

Dünyanın herhangi bir köşesinde yaşanan doğal afetlerden bilgi almak istiyorsanız Earth Alerts bilgisayarınızda bulunması gereken bir program Ayrıca Android için olan sürüm de ise Türkiye ve yakın çevresinde gerçekleşen depremler hakkında kullanıcıları bilgilendirmek, Türkiye'nin depremsellik tarihinin verilerine ulaşma imkanı sağlamaktır.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..