Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Dumpper
Ana SayfaProgramlarDumpper indir - WiFi Şifre Bulma Programı

Dumpper

Hemen İndir
Windows Tümü - 1.30 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.63/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.63 / 5 - 16 kullanıcı katıldı
Sürüm:
91.2
Boyut:
1.30 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Lampiweb
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Programlar
WiFi Şifre Bulma Programı - Dumpper ile birlikte artık wiFi şifreleri bulma çok kolay. Bilgisayarınızı kullanarak kablosuz ağ şifrelerini bulun.
Doğukan
Son güncelleme: 24 Eylül 2017, Pazar
Dumpper
Dumpper - 2
Dumpper - 3

Dumpper, Açık kaynak kodlu olarak geliştirilen güvenilir bir kablosuz ağ ya da WiFi şifrelerini bulma programı olarak bilinen en güçlü yazılımdır.

Ücretsiz olarak indirdikten sonra WI-FI kablosuz internet ağlarının şifrelerini bulmaya çalışabilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan kolayca programı kullanabilirsiniz. Sürekli olarak geliştirilmekte olan WPA / WPA2 ağlarında bulunan şifreler de işe yaramaktadır. Kurulum işlemini yaptıktan sonra kablosuz ağlardaki kablosuz internet şifrenizi bulmak için wifi ağları tarama işlemini başlatarak program tarafından bulunan wifi ağlarının şifresini bulabilirsiniz. Birçok modemin şifresini öğrenerek dizüstü bilgisayarınıza veya wifi destekli herhangi bir cihaz ile modeme erişebilirsiniz.

Dumpper ile Nasıl wifi şifresi bulabilirsiz?
Programı çalıştırdıktan sonra tarama işlemini başlattıktan sonra Dumpper size bulmuş olduğu kablosuz ağların listesini sunacaktır. Burada sizin yapmanız gereken dilediğiniz WiFi ağını seçerek JumpStart ile kablosuz ağın şifresini bulması için onay vermeniz kalıyor.

Ücretsiz olarak Windows bilgisayarlarınıza indirip kurduktan sonra kablosuz ağ şifresi kırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Dumpper için Yapılan Yorumlar..
Dumpper için Mehmet dedi ki; @ 19.09.2017
mükemmel herkesin indirmesini tavsiye etmem. anlayanlar indirsin