Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Dört Kazanır
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidDört Kazanır indir - Android ve iOS İçin 4 Kazanır Oyunu

Dört Kazanır

Hemen İndir
Android 4.2 ve üzeri - 8.60 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.00 / 5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2.4.6
Boyut:
8.60 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.2 ve üzeri
Üretici
Benjamin Lochmann
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS İçin 4 Kazanır Oyunu - Dört kazanır, herkes tarafından sevilerek oynanmakta olan zeka oyununu, bilgisayarınıza yada diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.
Doğukan
Son güncelleme: 04 Aralık 2017, Pazartesi
Dört Kazanır
Dört Kazanır - 2
Dört Kazanır - 3

Dört Kazanır, 4 adet aynı renk taşı birbirine yan yana getirerek oynayabildiğiniz klasik bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Android ve iOS cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bu oyun strateji türünde oyunları sevenler için bulunmaz bir oyundur. İster aynı cihaz üzerinde arkadaşlarınıza karşı oynayabilir, ister mobil cihazınıza karşı oynayabilir isterseniz de online olarak dünyanın dört bir yanında bulunan oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Oyundaki amaç; kendi taşlarından dört tanesini çapraz, aşağı doğru veya diyagonal olarak sıraya getirmektir. Rakibinin hangi ülkede bulunduğunu görüntüleyebilirsin.

- Tek kişilik oyun:
Tek bir cihazla bilgisayara karşı oynanır. Bu oyun tütünde bilgisayara karşı oynayabilir,öğrenebilir ve hatta stratejik taktiklerini geliştirebilirsin. Burada 3 farklı zorluk derecesi sana yardımcı olacaktır.

- Yerel çoklu oyun:
Buradaki oyun kuralları tekli oyundaki oyun kuralları gibidir. Bu oyun türü de tek bir cihaz üzerinden oynanmaktadır. Burada, bir arkadaşını taşları aynı dizinde mantıksal düşünceyle egale etmeye çalış.

- Online çoklu oyuncu:
Oyunu dünyanın herhangi bir yerindeki oyuncuya karşı online olarak oyna. Bu oyunu indiren diğer kullanıcılarla oynayabilirsin.

Dört Kazanır oyununu dünyanın herhangi bir yerinden rakibe karşı veya bilgisayara karşı oyna.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..