Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Discord
Ana SayfaProgramlarDiscord indir - Oyunda Sesli Konuşma Programı

Discord

Hemen İndir
Windows Tümü - 51.80 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
5.1.2
Boyut:
51.80 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Hammer & Chisel Inc.
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Programlar
Oyunda Sesli Konuşma Programı - Discord, online oyunları seven kullanıcılara yönelik hazırlanmış sesli ve yazılı sohbet programı.
Muhammed
Son güncelleme: 18 Eylül 2017, Pazartesi
Discord
Discord - 2
Discord - 3

Discord, multiplayer oyun oynarken mikrofondan diğer oyuncular ile konuşma ve yazışma yapmanıza izin veren bir sesli sohbet programı olarak tanımlayabiliriz.

Windows bilgisayarda oyun oynamayı seven kullanıcılara yönelik hazırlanmış olan bu sesli sohbet uygulamasıni tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Discord, oyunlar için kullanılan en iyi oyun sohbet uygulamalardan biridir. Sesli konuşma, gerçek zamanlı mesajlaşma ve sohbet, video ve resim paylaşma gibi özelliklere sahiptir. Oyun performansını düşürmeden sesli görüşme imkanı sunan Discord, oyunlar için ideal bir sesli sohbet çözümü sunmaktadır. Ayarlar bölümünde, Twitch veya YouTube hesabınıza bağlanmak mümkündür. Bu özellik web üzerinde canlı yayın yapanlar içindir.

Kullanıcı dostu bir arayüz ve kolay kullanım özelliğine sahip olan program ile yapmanız gereken ilk şey bir hesap oluşturmak ve giriş yapmaktır. Teamspeak adlı oyuncular için konuşma programı tarzında olan Discord'da kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Discord, ayrıca Android ve iOS versiyonlarına sahiptir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler