Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Deceit
Ana SayfaOyunlarDeceit indir - Gizem Çözmeli Macera ve Korku Oyunu

Deceit

Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Automaton
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Gizem Çözmeli Macera ve Korku Oyunu - Deceit, çok oyunculu dürüstlük ve aldatmaca temalı korku oyunlarını anımsatan keskin nişancı oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 16 Ekim 2017, Pazartesi
Deceit
Deceit - 2
Deceit - 3

Deceit, sezgilerinizi çok iyi kullanarak oynaybileceğiniz çok oyunculu birinci şahış nişancı oyunudur. Automaton tarafından geliştirilmekte olan oyun, Steam üzerinde oynaması ücretsiz olarak yoluna devam etmeye başladı.

Oyunumuz, bir akıl hastanesinde etrfımızda yabancı kişilerin bulunduğu bir ortamda uyanarak başlamakta. 5 kişilik bir grup içerisinde dürüstlük ve aldatmaca sezgilerimizi sonuna kadar test edebielceğimiz bu aksiyon dolu oyunda kaçmayı başarmaya çalışıyoruz. Bulunduğunuz binada virüs bulunmakta ve virüse kapılanlar birer yaratığa dönüşmektedir. Kendinizi çok iyi korumalı ve arkadaşlarınız içerisinde virüs salgınına yakalananları yaratığa dönüşmeden öldürmelisiniz.

Haritada ilerlerken hayatta kalmana ve çıkışa doğru giden ilerleyişinde sana yardımcı olacak görevlerle karşılacaksın. Ancak, hangisinin senin için daha önemli olduğuna ve bu görevleri tamamlamak için diğerleriyle işbirliği yapmaya mı yoksa onlarla mücadele edeceğine karar vermelisin. Her karar oyunculara daha fazla bilgi verir ve hangi takımda olabileceğini belirtir. Bununla birlikte, yapılan her eylemin algısı diğerlerine makul görünmeyebilir çünkü güven aniden tersine dönebilir.

Genel olarak, oynayış strateji harika konumlandırmasıyla harmanlanmış yüksek tempolu mücadele ve kimin Hastalıklı olduğunu belirleyen psikolojik tavırlar içerir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler