Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Datally
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidDatally indir - Android İçin İnternet Kota Kontrol Uygulaması

Datally

Hemen İndir
Android 5.0 ve üzeri - 6.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0
Boyut:
6.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 5.0 ve üzeri
Üretici
Google
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin İnternet Kota Kontrol Uygulaması - Datally uygulaması ile birlikte uygulamaların fazla internet verisi kullanmasına son verebilirsiniz.
Muhammed
Son güncelleme: 30 Kasım 2017, Perşembe
Datally
Datally - 2
Datally - 3

Datally, Android geliştiricisi Google tarafından geliştirilen uygulamaların internetinizi boşa harcamasını durdurmak için hazırlanmış faydalı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama ile artık telefonlarınızda bulunan uygulamaların, internet paketinizi ne kadar tükettiğini kolayca görebilecek ve istediğiniz gibi onları düzenleyebileceksiniz. İnternet paketlerinizi gizli gizli sömüren uygulamaları artık kolayca sonlandırabileceğiniz bu faydalı uygulama ayrıca, arka planda tüketilen tüm internet verilerini kapatmanıza izin veriyor.

Kolay bir kullanım özelliği sunan uygulama internetiniz kotanızı sürekli olarak sömüren uygulamaları kolayca görebilmeniz için hazırlanmış. Sohbet balonunu andıran penceresi ile hangi uygulamanın ne kadar internet tükettiğini görebilir ve anında onu etkisiz hale getirebiliyorsunuz.

NOT: Arka planda çalışan verileri tamamen kapattığınızda internet bağlantısına göre size bildirim gönderen uygulamalarınız, bildirim göndermeyi kesecektir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler